Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Vos susitikimui prasidėjus Luka Dončičius patyrė traumą, o jo atstovaujamas „Mavericks“ (17-8) klubas po pratęsimo turėjo pripažinti varžovų pergalę.

18
30
11
10

Slovėną praradusi Dalaso ekipa sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače namuose 118:122 (23:37, 27:36, 31:18, 31:21, 6:10) nusileido Majamio „Heat“ (19-7) krepšininkams.

Pirmajame kėlinyje sužaidus vos pusantros minutės Dončičius veržėsi į kairiąją pusę, darė dvižingsnį ir užmynė ant „Heat“ gynėjo Kendricko Nunno kojos, taip netinkamai pasukdamas čiurną. Skausmo apimtu veidu „Mavericks“ lyderis dar bandė atmesti kamuolį komandos draugams, tačiau jį perėmė varžovai.

Dončičius kelis sykius pašokinėjo ant sveikosios kojos ir atsigulė tarp rungtynes stebėjusių žiūrovų. Galiausiai arbitrai sustabdė rungtynes, o Dončičius patraukė į rūbinę.

Iki tol Dončičius per minutę ir 40 sekundžių buvo pelnęs vienintelius 2 komandos taškus (0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs bei praradęs po kamuolį.

Po pirminių tyrimų paaiškėjo, kad Dončičius patyrė vidutinio sunkumo čiurnos patempimą. Kol kas dar nėra aišku, kiek laiko be krepšinio praleis slovėnas.

Nors liko be savo lyderio, „Mavericks“ kovojo viso susitikimo metu ir pridėto laiko pabaigoje, kai per 3 minutes nepavyko pelnyti nė taško, nusileido varžovams. „Heat“ per minėtą laiką sukūrė spurtą 8:0.

„Heat“ ekipai pergalę atnešė Jimmy Butleris, kuris aikštelėje praleido 43 minutes, pelnė 27 taškus (7/16 dvit., 1/6 trit., 10/12 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį, du sykius suklydo ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

GM: 25

Pergalę šventusi „Heat“ rungtynėse vertėsi vos su 8 krepšininkais, kai „Mavericks“ naudojosi 11 žaidėjų paslaugomis.

„Mavericks“: Timas Hardaway 28, Kristapas Porzingis 22 (14 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (3/6 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Maximilianas Kleberis 17.

„Heat“: Jimmy Butleris 27 (7 rez. perd.), Tyleris Herro 19 (6 atk. kam.), Bamas Adebayo 18 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Kelly Olynykas 17 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Kendrickas Nunnas 13 (3/6 trit., 6 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Gruodžio 15 d., sekmadienis
Phoenix Suns San Antonio Spurs 119-121 stat »
Toronto Raptors Brooklyn Nets 110-102 stat »
Chicago Bulls Los Angeles Clippers 109-106 stat »
Memphis Grizzlies Washington Wizards 128-111 stat »
Dallas Mavericks Miami Heat 118-122 stat »
Milwaukee Bucks Cleveland Cavaliers 125-108 stat »
Houston Rockets Detroit Pistons 107-115 stat »
Denver Nuggets Oklahoma Thunder 110-102 stat »

Atrinkti (0) Visi (9)
zinovas
Neatlaike kruviu cia 100%. Na gal acigaus ir kitam sezone vel zais panasei
2019-12-16
-1
Gaila dėl Lukos,smagu buvo žiūrėti jo žaidimą.Bet kokį mėnesį teks nematyti jo magijos.Mavs vistiek gerai sukovojo,20 tšk.atžaidė ir nedaug iki pergalės trūko.Tačiau be Lukos bus sunku,gali kristi į duobę komanda.