Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

„Spurs“ (10-15) nusikėlė į rekordinį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pratęsimą, tačiau Patty Millso dvitaškis paskutinę pridėto laiko sekundę atnešė pergalę.

18
22
5
7

San Antonijaus klubas sekmadienį susitikime Meksike 121:119 (28:18, 16:30, 34:32, 31:29, 12:10) nugalėjo Fynikso „Suns“ (11-14) krepšininkus.

„Spurs“ pratęsimą žaidė jau ketvirtajame susitikime paeiliui. Iki šiol jokia kita komanda NBA istorijoje nebuvo žaidusi tiek rungtynių su papildomu laiku, kiek tai padarė San Antonijaus klubas.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai pirmavo 109:106, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2,6 sekundės Kelly Oubre pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą.

Viskas kitaip buvo jau pridėto laiko pabaigoje – „Spurs“ per 4 sekundes suorganizavo ataką, kurios smaigalyje atsidūrė metimą iš vidutinio nuotolio pataikęs ir pergalę komandai išplėšęs Millsas.

Gynėjas iš Australijos buvo ir rezultatyviausias „Spurs“ krepšininkas, per 32 minutes pelnęs 26 taškus (4/9 dvit., 6/14 trit.) ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Turėjome keturis pratęsimus iš eilės, iš jų laimėjome tris. Tai yra pozityvi detalė, – po mačo kalbėjo Millsas. – Šiandien reikėjo atakuoti. Neturime paties geriausio sezono, bet mokomės, kol žaidžiame.”

„Suns“: Ricky Rubio 25 (13 rez. perd.), Frankas Kaminsky 22 (7 atk. kam.), Dario Šaričius 19 (17 atk. kam.), Kelly Oubre 17 (8 atk. kam.), Aronas Baynesas 13 (8 atk. kam.).

„Spurs“: Patty Millsas 26, Dejounte Murray (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as (7 atk. kam., 3 blok.) ir DeMaras DeRozanas (6 atk. kam.) po 18, Loonie Walkeris 16, Rudy Gay 10 (10 atk. kam.), Jakobas Poeltlas 5 (11 atk. kam.), Trey Lylesas 4 (7 atk. kam.).