Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Įspūdingą puolimą pademonstravusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (11-0) VTB Vieningoje lygoje namuose 118:81 (23:23. 37:17, 31:23, 24:18) nušlavė Talino „Kalev“ (5-6) krepšininkus.

Daugiausia pataiko: Devin Booker

118 taškų – naujasis Vieningosios lygos šio sezono rekordas. Prieš tai rekordas priklausė Maskvos CSKA krepšininkams, kurie Minsko „Cmoki“ ekipą įveikė 114:81.

Vieningosios lygos rezultatyvumo rekordą yra pasiekusi Saratovo „Avtodor“, kuri 2016 metais įmetė 135 taškus.

„Chimki“ – vienintele turnyro komanda, nepralaimėjusi nė vienerių rungtynių. Antroje turnyro lentelės vietoje su 8 pergalėmis ir 3 nesėkmėmis yra Maskvos CSKA.

Maskvos komandoje tik vienas krepšininkas žaidė ilgiau nei 21 minutę. Tai 25 minutes aikštėje praleidęs Jegoras Vialcevas.

Aleksejus Švedas vos per 18 minučių pelnė 21 tašką (3/7 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudos) ir tapo rezultatyviausiu žaidėju bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 21 (7 rez. perd., 18 min.), Dairis Bertans 15 (5/8 trit.), Jeremy Evansas 13, Anthony Gillas 11, Devinas Bookeris 10, Sergejus Karasiovas 9.

„Kalev“: Kyle’as Vinalesas 13, Aigars Škėle 12, Kristjanas Kitsingas 11.

Atrinkti (0) Visi (5)
askliu
Na Zalgiriukas gali ruostis 18 vietai :D Jeigu nebutu zenito o butu Unicaja tai senai merdedu 18 :D