Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Indianos „Pacers“ (18-9) šventė dar vieną pergalę, o vidurio puolėjas Domantas Sabonis pagerino 10 metų nematytą rezultatą.

23
20
90%
9/10
2

Nate McMillano auklėtiniai namuose 107:85 (33:20, 26:24, 13:22, 35:19) sutriuškino Šarlotės „Hornets“ (12-17) ekipą.

Sabonis per 34 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

Tai buvo dvyliktasis Sabonio dvigubas dublis iš eilės, o tokia serija – ilgiausia klubo istorijoje. Iki šiol reguliariajame sezone Troy Murphy buvo surinkęs 11 dvigubų dublių paeiliui, o ši serija tęsėsi 2009-ųjų vasario-kovo mėnesiais.

Po ilgosios pertraukos „Pacers“ laikė iniciatyvą savo rankose ir pirmavo 63:44, tačiau tragiškai sužaistas trečiasis kėlinys lėmė, jog prieš lemiamą ketvirtį atgijo intriga, mat šeimininkai įmetė viso labo 13 taškų, o „Hornets“ deficitą nurėžė iki 4 taškų – 66:70.

Vis tik „Pacers“ greitai sutvarkė visus reikalus. Sabonis pataisė netaiklų metimą, Dougas McDermottas pataikė iš toli, Aaronas Holiday surinko keturis taškus paeiliui, o „Pacers“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:6 bei susikrovė 16 taškų persvarą – 88:72.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Holiday pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 2/5 trit., 9/10 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

„Pacers“: Aaronas Holiday 23 (4/5 dvit., 9/10 baudos), Mylesas Turneris 14 (2/7 trit., 10 atk. kam., 5 blk.), Domantas Sabonis (5/10 dvit., 12 atk. kam.) ir T.J. McConnellas (6/9 dvit., 8 rez. perd.) po 12, Malcolmas Brogdonas 11 (7 rez. perd.).

„Hornets“: Cody Zelleris 19 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 14 (5/9 dvit.), Devonte Grahamas 12 (3/14 trit.), Bismackas Biyombo 11 (17 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10.

Išsamūs Sabonio žaidimo epizodai:

Visi šios nakties rezultatai:

New Orleans Pelicans Orlando Magic 119-130 stat »
Indiana Pacers Charlotte Hornets 107-85 stat »
Atlanta Hawks Los Angeles Lakers 96-101 stat »
Brooklyn Nets Philadelphia 76ers 109-89 stat »
Denver Nuggets New York Knicks 111-105 stat »
Golden State Warriors Sacramento Kings 79-100 stat »