Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (24-3) turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau Kalifornijos ekipa pratęsė pergalingą savo seriją.

32
39
7
40%
4/10

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 101:96 (24:25, 31:23, 27:30, 19:18) palaužė Atlantos „Hawks“ (6-21) pasipriešinimą.

Nugalėtojų gretose ir vėl nesulaikomas buvo LeBrono Jameso bei Anthony Daviso tandemas. Jamesas per 37 minutes pelnė 32 taškus (8/11 dvit., 4/10 trit., 4/7 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 4 kartus suklydo.

Tuo metu Davisas prie pergalės pridėjo 27 taškus (11/17 dvit., 0/6 trit., 5/7 baudos), 13 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus, bet prarado 5 kamuolius bei užsidirbo 5 asmenines pražangas.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms, „Lakers“ po taiklios Daviso baudos pirmavo 97:89, tačiau tuomet „Hawks“ atsitiesė. Trae Youngas smeigė tritaškį, o netrukus realizavo baudų metimus ir likus 2 minutėms, nurėžė šeimininkų deficitą iki 3 taškų – 94:97.

Paskutinės minutės vyko itin nervingai ir nė viena iš komandų nesugebėjo užpulti. Vis tik ledus pralaužė DeAndre Hunteris, kuris pataikė abi baudas ir likus 19,8 sekundės, „Hawks“ dar labiau priartėjo (96:98).

Kitoje aikštelės pusėje LeBronas prametė vieną baudos metimą ir šeimininkams sužibo viltis išsigelbėti. Vis tik Camo Reddisho tritaškis tikslo nepasiekė, o Danny Greenas prie baudų metimų linijos neklydo ir taip įtvirtino „Lakers“ pergalę.

„Lakers“ šiame susitikime kojos nepakišo ir itin prastas tritaškių pataikymas. Kalifornijos klubas realizavo 5 tolimus metimus iš 31 (16 proc.), kuomet „Hawks“ – 12 iš 42 (29 proc.).

„Hawks“: Trae Youngas 30 (6/11 dvit., 3/11 trit., 7 rez. perd.), Jabari Parkeris 12, Damianas Jonesas ir Camas Reddishas (1/6 trit.) po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (8/11 dvit., 4/10 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 27 (11/17 dvit., 13 atk. kam.), Rajonas Rondo (7 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (4/9 dvit.) po 11, Danny Greenas 10 (0/5 trit.).