Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nikola Jokičius pagaliau pradeda priminti save, o serbo vedami Denverio „Nuggets“ (17-8) pasiekė trečiąją pergalę paeiliui.

25
26
47%
8/17
10

Denverio klubas namuose 111:105 (33:22, 34:29, 20:33, 24:21) palaužė Igno Brazdeikio atstovaujamą Niujorko „Knicks“ (6-21) klubą.

Brazdeikis trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

Jokičius per 36 minutes pelnė 25 taškus (8/17 dvit., 2/5 trit., 3/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 kartus suklydo.

Netikėtai atkakliose rungtynėse „Nuggets“ ketvirtajame kėlinyje dar buvo besivejančių vaidmenyje. Ketvirčio viduryje Julius Randle‘as realizavo baudų metimus bei padidino „Knicks“ pranašumą iki 5 taškų – 98:93.

Vis tik Jokičius pataikė dvitaškį, Willas Bartonas smeigė tritaškį, Masonas Plumlee realizavo baudas, Jokičius pridėjo dar vieną tolimą metimą, o „Nuggets“ spurtavo 16:2 bei, likus 24,4 sekundės, jau pirmavo 9 taškais – 109:100.

„Nuggets“ gretose antras rungtynes praleido Paulas Millsapas, kuris jaučia raumens skausmus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (8/17 dvit., 10 atk. kam.), Willas Bartonas 16 (5/13 dvit., 9 atk. kam.), Gary Harrisas 15 (3/5 dvit.), Jamalas Murray ir Masonas Plumlee (6/8 dvit.) po 14, Jerami Grantas 11.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 22 (5/9 dvit., 3/9 trit.), Julius Randle‘as 20 (7/13 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam.), Frankas Ntilikina 12, Elfridas Paytonas (11 rez. perd.) ir Kevinas Knoxas (5/6 dvit.) po 10.