Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Penkiolikos taškų pranašumą turėjęs Kėdainių „Nevėžis“ (4-10) ketvirtajame kėlinyje startavo atkarpa 3:18 ir trumpam paleido iniciatyvą iš savo rankų, tačiau galiausiai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją po Arno Veličkos klaidos.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna savo aikštėje 73:70 (18:19, 19:8, 20:17, 16:26) po dramatiškos pabaigos įrodė pranašumą prieš Prienų „CBet“ (6-8) ekipą.

Likus žaisti 15 sekundžių, Julius Kazakauskas pelnė du taškus ir „Nevėžis“ įgijo minimalią persvarą – 71:69. Po minutės pertraukėlės kamuolį priėmęs Velička jį pametė ties tritaškiu, o jį sugavęs Panagiotis Kalaitzakis staigiai buvo sustabdytas pražanga.

Paskui pražangą išprovokavęs Georgios Kalaitzakis įmetė abi baudas ir įtvirtino kėdainiečių persvarą – 73:69.

Kitoje atakoje Velička prametė iš toli, o kamuolį atkovojęs Regimantas Miniotas, likus sekundei, išprovokavo pražangą ir rungtynes uždarė viena taiklia bauda – 70:73.

„Nevėžis“ ketvirtajame kėlinyje po Georgio Kalaitzakio tritaškio buvo priekyje 60:46, tačiau tada šeimininkai užsidirbo dvi nesportines pražangas, Velička sumetė penkis taškus, Lukas Uleckas įsmeigė tritaškį ir 16:0 spurtavę prieniškiai persvėrė svarstykles į savo pusę – 62:60.

Likus rungtyniauti beveik pusantros minutės, Regimanto Minioto tolimas šūvis išlygino rezultatą – 69:69, bet galiausiai Prienų komandos atstovai nebepasižymėjo iš žaidimo ir krito paskutinės minutės dramoje 70:73.

Nugalėtojų gretose galingai sužaidęs Viny Okouo surinko dvigubą dublį: 19 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Nevėžis“: Viny Okouo 19 (15 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 14 (2/8 trit., 5 kld.), Georgios Kalaitzakis 10, Panagiotis Kalaitzakis 9 (2/5 trit.).

„CBet“: Laurynas Birutis 18, Regimantas Miniotas 12, Lukas Uleckas 10 (2/5 trit.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (14)
Jonas
tai Birutis jau zaidzia bet I Prienus issiustas??? o Jankis trina toliau zalgirio suola uz puse limono??? nu pzzz zalgirio debiloidai, ko noret....cirkas be pinigu
2019-12-17
+7
2019-12-16
-3
dadu
birutis tai ryskiai gimes koki 15 metu per velai...ziurint i ji tai toks letapedis,nerangus...grynai senamadiskas centras netinkantis siuolaikinem krepsini
2019-12-16
+9
thomas
lėtas, nerangus, bet vis tiek LKL neturi lygių - 18 pts, 7 reb.
2019-12-16
+1
#PrienaiManoMiestas
su viena salyga: tokius susireiksminusius egoistelius kaip velicka - siusti i antraktida, arba i siaures asigali
2019-12-16
+4
Prienai mano miestas
Tai po simts, uzteks nesamones daryt. Velicka back to Tartu, i o vieta kazkka tokio kaip tas barzdonas is lenku lygos, kuri perme paeme siom dienom
2019-12-16
+6
Tame ir visas liudnumas
Kad velicka yra Klaidietis nr 2 P.S. net nebutina \'suprasti krepsinio\', pakankta kad pagrindinis izaideja snedarytu durnu, i pralaimejimus vedanciu klaidu
2019-12-16
-2
STATYBOS LAŽYBOS
2019-12-16
-5
Pastebejimas
Nuo tada, kai Velicka, pavcares pora menesiu gerai, pasisake kad yra pajegus zaisti Zalgiryje - jo nuopelnai (t.y. statistika) smuko.