Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas užtikrintai atakavo iš žaidimo ir buvo rezultatyviausias komandoje, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (10-17) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

21
28
2
10

Tenesio valstijos ekipa savo aikštėje 118:111 (36:32, 37:26, 22:28, 23:25) įveikė Majamio „Heat“ (19-8) krepšininkus.

JV aikštėje praleido 25 minutes ir per jas pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 1/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei blokavo 2 varžovų metimus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai užtikrintai pirmavo (104:93), tačiau „Heat“ spurtavo 12:0 ir perėmė rungtynių kontrolę – 105:104.

Vis dėlto lemiama mačo atkarpa priklausė „Grizzlies“, kurie spurtavo 9:0 ir po Ja Moranto dvitaškio tapo nebepavejami – 115:107.

Būtent Morantas geriausiai talkino Valančiūnui nugalėtojų gretose. Gynėjas per 32 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/4 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 4 sykius suklydo.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidęs Jimmy Butleris per 39 minutes įmetė 25 taškus (5/10 dvit., 1/2 trit., 12/14 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21 (7/8 dvit., 10 atk. kam., 2 blk.), Ja Morantas 20 (7/10 dvit., 10 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 16 (9/11 baud.), Jarenas Jacksonas 15 (5/11 trit.), Brandonas Clarke'as 14 (9 atk. kam.), Jae Crowderis 10 (1/9 trit.).

„Heat“: Jimmy Butleris 25 (12/14 baud., 8 rez. perd.), Tyleris Herro 22, Kendrickas Nunnas 18, Derrickas Jonesas 15, Bamas Adebayo 14 (13 atk. kam., 3 blk.), Duncanas Robinsonas 12.