Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Giannis Antetokounmpo pelnė beveik pusšimtį taškų, tačiau to neužteko, jog jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ (24-4) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęstų 18 pergalių seriją.

26
30
12
2

Rytų konferencijos lyderiai namuose 116:120 (22:36, 34:23, 20:27, 40:34) nusileido be traumuoto Luka Dončičiaus žaidusiai Dalaso „Mavericks“ (18-8).

Svečiai kontroliavo mačo eigą visų rungtynių metu, o likus 3 minutėms iki mačo pabaigos komandas skyrė 15 taškų (110:95).

Prieš prasidedant paskutinei minutei „Mavericks“ dar turėjo dviženklę persvarą (112:101), bet šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir likus 5,2 sekundėms iki dvikovos pabaigos Antetokounmpo sumažino „Bucks“ deficitą iki trijų taškų (116:119) ir dar metė baudos metimą.

Vis dėlto stebuklo šeimininkams sukurti nepavyko ir „Mavericks“ nutraukė ilgiausią „Bucks“ pergalių seriją nuo 1970-1971 metų sezono.

Nugalėtojų gretose spindėjo Kristaps Porzingis, kuris per 33 minutes pelnė 26 taškus (5/11 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Latviui puikiai talkino Sethas Curry, taip pat pelnęs 26 taškus (5/7 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud.). Snaiperis per 26 minutes dar spėjo atkovoti 5 kamuolius ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose arti geriausio sezono pasirodymo buvęs Antetokounmpo per 34 minutes įmetė 48 taškus (17/25 dvit., 1/6 trit., 11/16 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Graikas šį sezoną prieš Jutos „Jazz“ buvo pelnęs 50 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 48 (17/25 dvit., 11/16 baud., 14 atk. kam.), Kyle'as Korveris 17, Ersanas Ilyasova 11, Grantas Hillas 10.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis (12 atk. kam.) ir Sethas Curry po 26, Dorianas Finney-Smithas 15 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas (11 rez. perd.) ir Delonas Wrightas po 13, Maxi Kleberis 10.