Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Lemiamu metu dvitaškį su pražanga įmetęs Damianas Lillardas grąžino Portlando „Trail Blazers“ (11-16) į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

30
29
62%
8/13
6

Lillardo, C.J. McCollumo ir Carmelo Anthony trio vedama „Blazers“ išvykoje 111:110 (25:33, 34:34, 31:21, 21:22) palaužė Finikso „Suns“, kuriai tai buvo 12 nesėkmė paeiliui prieš Portlando klubą.

Likus 32 sekundėms iki mačo pabaigos, Kelly Oubre'as pataikė dvitaškį su pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį (110:108), tačiau kitoje atakoje Lillardas atsakė tuo pačiu ir sugrąžino minimalų pranašumą „Blazers“ – 111:110.

Lemiamą ataką „Suns“ patikėjo Ricky Rubio, tačiau ispano metimas iš toli tikslo nepasiekė, o tai lėmė trečiąjį Finikso klubo pralaimėjimą iš eilės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs McCollumas per 40 minučių įmetė 30 taškų (8/13 dvit., 3/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius suklydo.

Mačo herojumi tapęs Lillardas per 37 minutes pelnė 27 taškus (6/13 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Solidų mačą nugalėtojų gretose sužaidė ir Anthony, kuris per 35 minutes surinko 23 taškus (4/10 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

Šeimininkus į priekį vedęs Oubre'as per 37 minutes pelnė 24 taškus (7/14 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.) ir perėmė 3 kamuolius.

Trigubą dublį surinkęs Rubio per 34 minutes įmetė 10 taškų (3/10 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, įžaidėjo pasirodymą apkartino 8 klaidos.

„Suns“: Kelly Oubre'as 24 (7/14 dvit.), Dario Šaričius ir Frankas Kaminsky po 17, Aronas Baynesas ir Cameronas Johnsonas po 13, Ricky Rubio 10 (3/10 dvit., 11 atk. kam., 14 rez. perd., 8 kld.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 30 (8/13 dvit., 5 kld.), Damianas Lillardas 27, Carmelo Anthony 23 (4/6 trit., 8 atk. kam., 3 blk.), Kentas Bazemore'as 11, Hassanas Whiteside'as 10 (14 atk. kam., 3 blk.).