Nuotr.: „BasketNews.lt“/D.Lukšta
Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Dar lapkričio pradžioje prasidėjusi Kauno „Žalgirio“ (3-11) pralaimėjimų serija tęsiasi toliau.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 68:74 (17:26, 26:16, 10:13, 15:19) turėjo pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ (12-2) krepšininkų pranašumą.

„Žalgiris“ rungtynėse laikėsi visą susitikimą, o išimtimi nebuvo ir ketvirtasis kėlinys. „Anadolu Efes“ po Vasilije Micičiaus tritaškio buvo atitrūkę 7 taškais (57:64), tačiau Thomasas Walkupas pataikė dvitaškį, Gebenas pridėjo baudos metimą, o Artūras Milaknis pridėjo dar du taškus ir likus kiek daugiau nei 3 minutėms, „Žalgiris“ atsiliko 3 taškais – 63:66.

Vis tik lemiamu metu sužibo Turkijos klubo žvaigždės. Micičius dar kartą sėkmingai įsiveržė į „Žalgirio“ baudos aikštelę, o jo pavyzdžių pasekė ir Shane‘as Larkinas, kuris likus pusantros minutės, padidino svečių persvarą vėl iki 7 taškų – 72:65.

Šarūnas Jasikevičius dar paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ji situacijos nebeišgelbėjo.

Būtent savo lyderių žaidimą mačo pabaigoje akcentavo ir varžovų strategas Erginas Atamanas.

„Buvo lygios rungtynės, o paskutiniame kėlinyje Larkinas ir Micičius kontroliavo rungtynes. Larkinas pajautė ritmą ir tai mums padėjo laimėti“, – po susitikimo sakė Atamanas.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Jockas Landale‘as pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 3/7 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 12 naudingumo balų.

18
21
75%
9/12
7

„Dar kartą noriu padėkoti fanams, atmosfera, kaip ir visada, buvo faina. Galbūt kažkiek prisidėjo tai, kad pataikėme ir didžiąją rungtynių dalį žaidėme gerą krepšinį. Detalės mus nužudė, bet tai kitoks žudymas, nes varžovas yra aukščiausio lygio.

Su tokia įspūdinga gynėjų linija jie yra mažai pažeidžiami. Pralaimėjimas yra pralaimėjimas, bet šiandien man jis yra kitoks. Man patiko, kaip žaidė komanda. Aišku, jie kovoja visada, bet šiandien padarėme daug gerų dalykų“, – po rungtynių teigė Jasikevičius.

Pirmasis kėlinys priklausė svečiams. Tiboras Pleissas ir Vasilije Micičius pataikė po dvitaškį, Krunoslavas Simonas smeigė tritaškį bei metimą iš vidutinio nuotolio, o „Anadolu Efes“ laimėjo atkarpą 15:7 bei po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą – 26:17.

Vis tik antrajame kėlinyje Jocko Landale‘o įkvėptas „Žalgiris“ atsigavo. Australas jau pirmoje atakoje pataikė tritaškį, netrukus pridėjo dvitaškį bei dar vieną tolimą metimą, o tuomet „Žalgirio“ arena užsikūrė.

Zachas LeDay iš pradžių realizavo baudų metimus, tuomet žalgiriečiai kaip mat perėmė kamuolį ir tritaškį įsūdęs Artūras Milaknis rezultatą išlygino – 32:32. Jau kitoje atakoje kauniečių snaiperis smeigė dar vieną tolimą šūvį ir „Žalgiris“ išsiveržė į priekį (35:34).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečių puolimas užstrigo. Martinas Gebenas pirmuosius žalgiriečių taškus pelnė tik penktąją trečiojo kėlinio minutę, tačiau nepaisant to, „Žalgiris“ varžovų nepaleido – po taiklaus Ulanovo tritaškio ketvirčio pabaigoje šeimininkai atsiliko 53:55.

„Žalgiris“: Jockas Landale‘as 16 (3/7 dvit., 3/7 trit.), Edgaras Ulanovas 14 (7 atk. kam.), Martinas Gebenas 11.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius (6/12 dvit., 2/6 trit.) ir Tiboras Pleissas (9/12 dvit., 7 atk. kam.) po 18, Rodrigue‘as Beaubois 16 (5/8 dvit., 2/6 trit.).

As
Na tikrai Lt debilai, kai Žalgiris laimi visi džiaugiasi o kai pralaimi visi jį nurašome, palaukyte Žalgiris dar parodis ką gali gal ne į astuntuka bet dugne tikrai neliks, o tu debilu kurie baisus strategai, Lt pilna nejuokinkite, gal kuris iš jūsų perims Saro vieta? Gal Adomaitis? Blin Žalgiris vienintelė komanda atstovaujanti Lt eurolygoje, saunuoliai Žalgirio fanai nors ir nesiseka jie palaiko Žalgirį, lenkiu galvą prieš juos, o tie marazmo pilni komentarai šūdo verti, matosi kaip Lt palaiko savo vienintelia savo komandą eurolygoje, blin Lietuviai atsiuskyte Žalgirio biudžetas paskutis eurolygoje🙈🙈paukokyte bent kiekvienas Lt pilietis po šimtą eurų ir Žalgiris turės pinigėlių nusipirkti patirusius žaidėjus, nes šiuo metu rodosi tik ir džiaugiasi puse Lt kad Žalgiris pralaimi, blin iseikyte jus strategai, krepšinio ekspertai ir pazaiskyte geriau, blin gėda man dėl Jūsų Lt žmonių turime vieną komandą kuri atstovauja eurolygoje už Lt o Jus tik šūdą malti galyte, blin nebeziurekyte rungtyniu jai taip smerkiatia Žalgirį 🙈🙈🙈🙈🙈, bent jau aš nuo mažų dienų tikėjau ir tiesiu Žalgiriu, mes vistiek dugne neliksime, gal ir neisoksime į 8tuka bet tikrai vyrai dar parodis 💓💓💓💓
Mokykloj jau ilgoji
pertrauka, kad vel bradegos dracylos lenda is kampu :)
2019-12-18
-10
mod123
Nu, ryto skudurai, atsidziauget pralaimejimu? Ir kas jums is to paaiskinkit? 😅 Manot visi cia labai verkia? Yra ir svarbesniu dalyku negu krepsinis... Cia tik jus verkiat kai rytas gauna, Adomaiti lauk, arba pabruke uodegas digstat is komentaru😁
2019-12-18
+3
Edma
kas is to ? 400$ pliusas , vat kas is to ir del ko mes dziaugiames :)))
2019-12-18
-10
Dilmah
beje, lb graži tovariščiaus ulanov fotkė! Čia brangiausias žalio skuduro grajokas! Totali gėda Lietuvai!!!
2019-12-18
+9
vv
Riversas buvo reikalingas ŽK, bet kokius 10x buvo reikalingesnis PG. Paskaičiuokit kiek pinigų iš EL būtumėt gavę už pergales jei po pirmų 3 mačų būtumėt paėmę normalų, tikrą PG
2019-12-18
+49
Dilmah
toliau žalią kowno skudurą dūlkins chimkai pamaskvėje! Jau net juokas neima iš jūsų kawianski invalidai