Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Stambulo „Anadolu Efes“ toliau išlieka Eurolygos turnyrinės lentelės viršūnėje.

Fotogalerija

Ergino Atamano auklėtiniai Kaune 74:68 palaužė vietos „Žalgirį“ bei iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui.

Po rungtynių Turkijos klubo strategas džiaugėsi mačo pradžia, tačiau pripažino, jog rungtynių eiga nesiklostė tobulai.

„Pradėjome rungtynes labai gerai su organizuotu puolimu. Beaubois žaidė tobulą pirmąjį kėlinį, bet antrajame ketvirtyje mačas pasikeitė ir „Žalgiris“ nepasidavė. Padarėme tris klaidas antrajame kėlinyje dėl jų aikštės spaudimo. Tritaškius taip pat pataikė Landale‘as, kurį mums buvo sunku sugaudyti.

Buvo lygios rungtynės, o paskutiniame kėlinyje Larkinas ir Micičius kontroliavo rungtynes. Larkinas pajautė ritmą ir tai mums padėjo laimėti. Pasikartosiu, kad buvo puiki atmosfera, manau, kad ji – geriausia Europoje. Ulanovas pataikė abu tritaškius, kas nebuvo mūsų gynybos planuose, taip pat ir Landale‘as. Kartais turėjome problemų, bet radome būdų laimėti. Septintoji išvykos pergalė per paskutines aštuonerias rungtynes, taigi viskas gerai“, – po susitikimo sakė Atamanas.

„Anadolu Efes“ po ilgosios pertraukos užsibuvo savo rūbinėje ir trečiąjį ketvirtį pradėjo be jokio apšilimo. Paklaustas, ką tokio jis dėstė savo auklėtiniams, Atamanas teigė, kad tai nebuvo kažkas netikėto ar ypatingo.

„Atlikome pakeitimus taktikoje, ypač ties Landale‘o gynyba prie tritaškio. Sakėme aukštaūgiams ir gynėjams keistis ginamaisias bei neleisti atsilaisvinti Landale‘ui. Apie puolimą nieko ypatingo nekalbėjome, bet sakėme, kad turime įtraukti Larkiną.

Kalbėjau ir apie motyvaciją, nes mače su „Baskonia“ pirmavome 15 taškų, bet pasakiau, kad „Žalgiris“ yra agresyvi komanda ir negalime atsipalaiduoti. Praradome du kamuolius antrajame kėlinyje, kas buvo svarbu mačo kontrolei“, – baigė strategas.