Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Artūro Gudaičio atstovaujamas Milano „AX Armani Exchange“ (7-7) klubas toliau skendi pralaimėjimų jūroje.

7
25
12
3

Šį kartą Italijos komanda išvykoje 67:76 (21:18, 18:12, 13:24, 15:22) nusileido Madrido „Real“ (11-3) krepšininkams.

Gudaitis per 18 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 5/6 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, išrašė bloką, išprovokavo 5 pražangas, sykį pats prasižengė, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, po Vladimiro Micovo tritaškio, „AX Armani Exchange“ prie varžovų priartėjo per 4 taškų atstumą (62:66). Visgi per likusį pusę kėlinio „Real“ sužaidė atkarpą 10:5 ir šventė pergalę.

Po šios pergalės Madrido komanda bent trumpam pakilo į antrąją Eurolygos turnyrinės lentelės poziciją. Tuo metu „AX Armani Exchange“ komanda nukrito į aštuntąją vietą.

Karališkajam „Real“ klubui dėl traumos padėti negalėjo gynėjas Sergio Llullas.

„Real“: Anthony Randolphas 16 (5/11 trit.), Jordanas Mickey 15, Gabrielis Deckas 13, ..., Facundo Campazzo 2 (12 rez. perd.).

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 22, Luisas Scola 11, Artūras Gudaitis 9 (6 atk. kam.), Kalebas Tarčewskis 8.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
white jau net neregistruotas. palyginus su hayes, butu kaip atgaiva dabar..
baboo
bet jei zalgiris laimetu 15 macu is eiles,o armani is 15 macu laimetu tik 5-6 macus...butu sansas uzimti 8 vieta....reik tiketi komanda
2019-12-17
-4
alio
labai palanki pergale zalgiriui...armani kaip 8 komanda realiauses variantas...vos 4 pergales skiria armani nuo zalgirio...jei zalgiris laimes 10 is eiles rungtynes,o armani tik 2-3 is 10 macu...tada butu sansas uzsikabinti ir reali galimybe uzimti 8 vieta