Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Mike‘as Jamesas buvo nesustabdomas, o jo vedama Maskvos CSKA (9-5) grįžo į pergalių kelią.

29
32
86%
6/7
100%
3/3

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 100:74 (26:21, 26:23, 24:18, 24:12) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-9) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Jamesas per 23 minutes pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 6/7 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus. Amerikietis galėjo surengti dar geresnį pasirodymą, tačiau ketvirtajame kėlinyje jis ant parketo nebepasirodė.

CSKA į priekį šovė po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmąsias penkias ketvirčio minutes spurtavo 11:2 bei išsiveržė į priekį 55:54, tačiau tuomet smogė CSKA.

Joelis Bolomboy pataikė iš toli, Mike‘as Jamesas surinko 5 taškus paeiliui, Semionas Antonovas pridėjo dvitaškį, o CSKA kėlinį užbaigė laimėdami atkarpą 15:4 bei lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 14 taškų pranašumą – 76:62.

Pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje Antonovas ir Bolomboy pelnė dar po du taškus ir mačo baigtis buvo nuspręsta (80:62).

Ketvirtojo kėlinio viduryje už kalbas su arbitrais dvi greitas technines pražangas gavo „Crvena Zvezda“ vyriausiasis treneris Draganas Šakota, kuriam rungtynės baigėsi anksčiau laiko. Tuo metu Serbijos komanda atsiliko 65:85.

Maskvos ekipoje karjeros pasirodymą surengė Joelis Bolomboy, kuris pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 6/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 26 naudingumo balus.

CSKA: Mike‘as Jamesas 29 (4/8 dvit., 6/7 trit., 32 naud. bal.), Joelis Bolomboy 17 (4/5 dvit.), Nikita Kurbanovas 11 (3/6 trit.), Darrunas Hilliardas 10.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 17 (3/5 trit.), Billy Baronas 14 (4/6 dvit.), Jamesas Gistas 8 (3/6 dvit.).