Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas, tačiau jo atstovaujama Berlyno ALBA (5-9) Eurolygoje per pridėtą laiką pralaimėjo Vokietijos derbyje.

17
25
10
80%
8/10

Po dramos su pratęsimu lietuvio klubas namuose 76:77 (10:19, 18:11, 20:20, 24:22, 4:5) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Giedraitis per 32 minutes pelnė 15 taškų (0/2 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud. met.), perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, pats 3 sykius pažeidė taisykles, kartą suklydo ir surinko 15 efektyvumo balų.

Likus 15 sekundžių Makai Masonas pataikė dvi baudas ir ALBA buvo priekyje 4 taškais (70:66), tačiau Maodo Lo pataikė du tritaškius, Martinas Hermannssonas pridėjo dvi baudas, tad lygus rezultatas (72:72) nukėlė komandas žaisti pratęsimo.

Iki pridėto laiko pabaigos likus žaisti 12 sekundžių Lo išprovokavo Makai pražangą ir stojo mesti baudų metimų – abu juos realizavo bei persvėrė rezultatą (77:76).

Lemiama ALBA ataka buvo patikėta Nielsui Giffey, tačiau šio tritaškis tikslo nepasiekė ir „Bayern“ šventė pergalę.

ALBA: Makai Masonas 17, Rokas Giedraitis 15 (3/7 trit.), Marcusas Erikssonas 12 (4/5 trit.), Luke‘as Sikma 10 (11 atk. kam.), Nielsas Giffey 8.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 19 (4/4 trit., 5 atk. kam.), Gregas Monroe 17 (10 atk. kam.), Maodo Lo 13 (3/7 trit.), Danilo Barthelis 10 (5 atk. kam.).