Rimo Kurtinaičio ir Kęstučio Kemzūros auklėtinių susirėmime Eurolygoje pranašesnė buvo pastarojo komanda.

29
73%
11/15
7

Pirėjo „Olympiakos“ (6-8) trečiadienio vakarą namuose 109:98 (25:20, 24:22, 21:25, 23:29, 13:2) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (7-7) krepšininkus.

Taip „Olympiakos“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją ir sugrįžo į pergalių kelią. Tuo metu „Chimki“ tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas per pastaruosius penkis mačus.

Likus minutei ir 9 sekundėms „Chimki“ pirmavo 9 taškais (96:87), tačiau Georgios Printezis, Brandonas Paulas ir Vassilis Spanoulis pataikė tritaškius bei nukėlė komandas į pratęsimą – 96:96.

Per dvi pridėto laiko minutes Pirėjo klubas spurtavo 7:0 (103:96), tuomet Devinas Bookeris pataikė dvitaškį, o „Olympiakos“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 6:0 ir šventė pergalę.

Nepaisant pralaimėjimo, geriausią pasirodymą rungtynėse sukūrė Aleksejus Švedas, per 41 minutę pelnęs 36 taškus (3/10 dvit., 7/21 trit., 9/13 baud. met.), atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 11 pražangų ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 26 (11/15 dvit., 7 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (10 rez. perd.) ir Kostas Papanikolaou (4/8 trit., 6 atk. kam.) po 18, Nikola Milutinovas 16 (7 atk. kam.), Brandonas Paulas 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 36 (7/21 trit., 9 rez. perd.), Jeremy Evansas 17 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Devinas Bookeris 12 (8 atk. kam.), Jonas Jerebko 10 (5 atk. kam.), Dairis Bertanis 9 (3/4 trit.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (9)
Shvedo sezono tritaskiu pataikymas 36/126 28.6%
2019-12-19
+3
Švedas yra kažkokio nesuvokiamo bukumo totaliai anti-komandinis sviedinio svaidytojas. Besmegenystės triumfas yra jo žaidimas, bent jau vakar rungtynėse.
2019-12-19
+11
Chimki
per pratesima jau buvo surakinti net ir Svedo jau desperatiski Tritaskiai pro sali bet 16 Tritaskiu pataike visa komanda
2019-12-19
+3
Jonas
Svedas svaisto trajakus I kaire I desine neliecia net lanko, o Kurtinys stovi pirsta apsiziojes... juokas net ima