Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5) patyrė pralaimėjimą Čempionų lygos rungtynėse Dižone, o dvikovos pabaigoje neteko ir Gyčio Masiulio, patyrusio čiurnos traumą. 21-erių puolėjo susižeidimo rimtumas paaiškės po išsamesnių tyrimų.

21
28
5
86%
6/7

Uostamiesčio krepšininkai prieš JDA (6-3) ekipą Prancūzijoje krito 71:92 (17:28, 15:23, 26:16, 13:25).

JDA greitų atakų nesulaikęs „Neptūnas“ po pirmojo kėlinio atsiliko dviženklių deficitu, kuris iki ilgosios pertraukos išaugo iki 19 taškų – 32:51. Uostamiesčio ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Masiulis, pelnęs 13 taškų.

Trečiojo kėlinio viduryje Deividas Gailius pataikė du tolimus metimus, kiek vėliau Dižono ekipos žaidėjas susilaukė nesportinės, o treneris – techninės pražangos, taip leisdamas „Neptūnui“ priartėti per 8 taškus – 56:64.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje Klaipėdos komandos vėl įkrito į duobę bei nesugaudę JDA krepšininkų patyrė pralaimėjimą 71:92.

JDA: Axelis Julienas 21 (10 rez. perd., 5 per. kam., 31 naud. bal.), Richardas Solomonas 15 (5/6 dvit.), Alexandre‘as Chassangas 14, Lamonte Ulmeris 12, Saulius Kulvietis 11, Rasheedas Sulaimonas 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (3/7 trit.), Gytis Masiulis 15 (5 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13 (5 atk. kam.), Simas Galdikas 7 (8 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (10)
As
kaip jum kamuolys šitos lygos? kažkoks plasmasinis antrodo už 5 eurus iš prekybcentrio 😄😄
2019-12-19
2019-12-19
-1
J.P.
Vienintelis būdas Neptūnui sugrįžt į pergalių kelią - sugražinti Gailiui mergautinę jo pavardę ir mokėti minimalią algą.
2019-12-19
-3
eflow
Neptūnas su kiekvienom rungtynėm pramušinėja dugną. Akivaizdu, kad žaidėjai rungtyniaudami neįdeda pakankamai pastangų. Puolimu komanda nelaimės ČL prieš nieką, vienintelė viltis tik gynyba, bet tokios kiauros gynybos dar reikėtų paieškoti.. Man tik įdomu ką mąsto klubo vadovai, ar jie supranta, kad komanda visiškam mėšle ar jiems atrodo tai normalu.. Jeigu laukia sezono pabaigos per sukąstus dantis, nes kažkokių korekcijų sudėtyje negali padaryti dėl skolų, tuomet gerai, tikiuosi kitą sezoną komanda bus išformuota ir perrinkta kardinaliai, su kitu treneriu priešaky, bet jeigu galvoja, kad čia tik maža duobelė, tai tuomet žiaurus likimas laukia Neptūno. Dar vyšnaitė ant torto būtų jeigu į KMT ketvertą nepapultų, kuris vyks Klaipėdoje. Nepamenu kada komanda buvo tokia nemotyvuota. Įdomu kas vyksta klubo viduje.. Gaila, bet šį sezoną užteks Neptūno rungtynių.
2019-12-19
+5
klp
reik mest ta williamsona stabdziai vadovybe,sake kazkuris komentatorius,kad iesko 1-2 aukstaugiu neptunas,bet tai abejoju,kad cia teisybe,nes jau kiek laiko praejo,ir tyla..Dorsey irgi arba pradeda lost,arba paleidzia tegul,visa sezona ir prasedes.
2019-12-19
+7
as to klaipėda
Kaip vakar žalgiris eurolygoje gavo tai kazkuris maumas linkėjo rytu ir neptūnui pergaliu tai kur jusu gedos nuplovimas sakei kad žalgiris lietuvos geda tas pats kaip ir rytas tai neptuna atsilepk klaipėdietį
2019-12-19
-2
Taip
reik keist treneri per minutės pertrauka nieko nepasako.. kažką angliškai veblena nors i aikštę eina žaidėjai lietuviai
2019-12-19
+2
to Taip
Šneka angliškai matyt todėl, kad ir legionierių yra komandoje... Nepagalvojai? Galbūt ta info ir jiems turėjo būti reikalinga, nors jie gal ir nežaidė tuo metu...
2019-12-19
Neptuno duobe
buvo LKL 4 pralaimejimai dabat Cempionu lygoi aisku dar nepalankus Isvyku maratonas vargyna isisemia apie ka ir sneka Rinkevicius keliones