Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas dominavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Oklahomoje, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (10-18) apmaudžiai pralaimėjo.

18
23
63%
5/8
100%
5/5

Tenesio valstijos klubas išvykoje 122:126 (32:27, 36:32, 32:34, 22:33) nusileido Oklahomos „Thunder“ (13-14) ekipai.

JV aikštėje praleido 26 minutes ir per jas pelnė 24 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio ir Jareno Jacksono +/- rodiklis buvo geriausias komandoje – +16.

„Grizzlies“ trečiojo kėlinio viduryje buvo įgijusi 24 taškų pranašumą (89:65), tačiau šeimininkai dar iki ketvirčio pabaigos aptirpdė jį iki vienženklio – 93:100.

Lemiamą rungtynių atkarpą „Thunder“ pradėjo 12:4 (105:104), o po šio spurto aikštėje vyko apylygis žaidimas ir laimėtojas sprendėsi mačo pabaigoje.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Brandonas Clarke'as išlygino rezultatą (120:120), tačiau kitoje atakoje Chrisas Paulas vėl išvedė šeimininkus į priekį (122:120), o pergalę „Thunder“ įtvirtino keturias baudas realizavęs Dennisas Schroderis.

Valančiūnas ketvirtajame kėlinyje buvo pakeistas, kai iki mačo pabaigos buvo likusios daugiau nei 7 minutės ir daugiau aikštėje nebepasirodė.

Rezultatyviau už lietuvį „Grizzlies“ žaidė tik Clarke'as, pelnęs 27 taškus (13/17 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.). Tai buvo rezultatyviausios krepšininko rungtynės karjeroje.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavęs Schroderis per 32 minutes surinko 31 tašką (9/14 dvit., 1/5 trit., 10/11 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet tiek pat sykių suklydo.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 31 (9/14 dvit., 10/11 baud., 7 rez. perd., 7 kld.), Shai Gilgeousas-Alexanderis (9 atk. kam.) ir Danilo Gallinari po 20, Chrisas Paulas 18, Stevenas Adamsas 13 (10 atk. kam.), Nerlensas Noelis 10.

„Grizzlies“: Brandonas Clarke'as 27 (13/17 dvit.), Jonas Valančiūnas 24 (9/13 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam.), Ja Morantas 22 (7 rez. perd.), Dillonas Brooksas 15.

Atrinkti (0) Visi (18)
gazas
per daug namu ussiilges ir saslyku
2019-12-19
-3
Vat dėl to NBA ir keista kartais būna,kai komanda aukoja pergales.Biznis ir tralialia,bet pergalės žiūrovus surenka,o žiūrovai pinigus.Grynai tyčia Joną pasodino,kuris puikiai žaidė,užsivedęs kaip reikiant.Net gaila jo,kad tenka taikstytis su tokiais pralaimėjimais,kai PO tikrai šalia.Klubų valdžia ten daro,ką nori.Dėl to tikrai gaila.
2019-12-19
+9
dv
jei jis turetu nors kiek noro ir uzsispirymo,tai jis drasiai prisitaikytu dabartiniame nba ,kur nereikalingi centrai,o reikalingi greiti ir taiklus aukstaugiai,jam tereikia numesti 5-8 kg ir pasikonsultuoti su javtoku del treniruociu stanginej ,bet jis paprasciausiai zmogus be naglo charakterio ir ambiciju ir kardinaliu pokyciu deja nebebus ir tokiu transformaciju kaip pvz markas gasolis nebus,o juk markas buvo savu laiku lievas drimba be metimo,bet numete svorio, ismokos mesti tritaskiu,pasuoti, igavo auksta krepsinio IQ ,nors potencialo lyginant su jonu neturejo visai
2019-12-19
-12
JV
Rasai ir pats sau priestarauji, JV jau trecias sezonas kaip troicus pataiko, neisimtis ir sios rungtynes (2-3), tik, kad nieks jam to perdaug neledzia daryti.