Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nebeliko savo aikštėje nepralaimėjusių komandų.

28
9
83%
5/6

Iki šiol namuose visus šlavusi Filadelfijos „76ers“ (20-9) Pensilvanijoje 104:108 (29:19, 19:37, 26:26, 30:26) nusileido Majamio „Heat“ (20-8) krepšininkams.

„76ers“ iki šių rungtynių buvo vienintelė šį sezoną namuose dar nepralaimėjusi ekipa, šventusi pergalę 14 rungtynių paeiliui.

Šeimininkai po tragiško antrojo kėlinio, kurį pralaimėjo 19:37, likusį mačą vijosi „Heat“ ir dvikovos pabaigoje turėjo šansą iškovoti pergalę.

Vis dėlto „76ers“ aukštaūgio Alo Horfordo tritaškis, likus 4,8 sekundės iki dvikovos pabaigos, tikslo nepasiekė, o Bamas Adebayo baudų metimais įtvirtino svečių pergalę – 108:104.

Šiame mače „Heat“ strategas Erikas Spoelstra naudojo 8 žaidėjų rotacija, o rezultatyviausiai jo treniruojamoje ekipoje žaidė Kendrickas Nunnas.

Lygos pirmametis ant parketo išbuvo 41 minutę ir per ją pelnė 26 taškus (5/10 dvit., 4/8 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Buvusio klubo sirgalių nušvilptas Jimmy Butleris per 34 minutes surinko 14 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir galingas Joelio Embiido dvigubas dublis – 22 taškai (7/14 dvit., 1/5 trit., 5/5 baud.) ir 19 atkovotų kamuolių.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (7/14 dvit., 19 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 20, Joshas Richardsonas ir Benas Simmonsas po 17.

„Heat“: Kendrickas Nunnas 26, Bamas Adebayo 23 (9/16 dvit., 9 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 15, Jimmy Butleris 14, Derrickas Jonesas 13.

Atrinkti (0) Visi (3)
Heat išvis išskirtinė komanda.Yra viena žvaigždė Butleris,toliau dauguma naujokai ir naudoja mažą rotaciją.Tačiau žaidžia užtikrintai ir pergalingai,trenerio nurodymai puikiai vykdomi.Svarbu,kad žaidėjai vėliau nepervargtų,nes ištempt sezoną su 8 žaidėjais sunku bus.