Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio pirmajame mače – Panevėžio „Lietkabelio“ triumfas.

24
24
100%
5/5
60%
3/5

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 78:72 (18:21, 21:23, 18:17, 21:11) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Atsakomasis mačas Panevėžyje vyks vasario 12-ąją.

Svečiai rungtynes perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kurį „Lietkabelis“ pradėjo atsilikdamas 57:61. Margiris Normantas ir Tomas Lekūnas smeigė po tritaškį, Željko Šakičius pridėjo dvitaškį, o panevėžiečiai ketvirtį pradėjo spurtu 11:0 ir įgijo 7 taškų persvarą – 68:61.

Pirmuosius pasvaliečių taškus pelnė Miha Lapornikas, kuris pataikė tritaškį, ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 5 minutes.

Vis tik į duobę įkrito ir „Lietkabelis“, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Johnas Gillonas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir šeimininkų deficitą nurėžė iki dviejų taškų (66:68).

Vis tik prasidėjus paskutinei minutei Paulius Valinskas pelnė taškus su pražanga ir taip uždarė rungtynes – „Lietkabelio“ pranašumas išaugo iki 7 taškų (74:67).

Būtent Valinskas buvo pagrindinis pergalės kalvis. Geriausią sezono mačą sužaidęs gynėjas pelnė 24 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 5/5 baudos), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

Pasvalio ekipoje debiutas nenusisekė Mike’ui Bruesewitzui. Amerikietis per 20 mnučių pelnė 5 taškus (0/3 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo bei surinko 1 naudingumo balą.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 22 (5/8 trit., 24 naud. bal.), Miha Lapornikas 21 (5/7 trit.), Trevoras Thompsonas 12 (3/6 dvit.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 24 (5/9 dvit., 3/5 trit., 24 naud. bal.), Martynas Sajus (5/10 dvit.) ir Tomas Dimša (3/6 dvit., 2/6 trit.) po 13.

Atrinkti (0) Visi (4)
duobe
Tikrai dar bus kova ,nes 6 taškai tikrai nieko nereiškia. O Pasvalys dar tikrai turi potencialo Breuswitzas dar neiisivažiaves Grantas šnd kažkur šalia rungtyniu praėjo Petrilevičiaus labai truko , o Lietkabelis stipriausios sudėties buvo. Čia visko dar gali būti (ir nuo to tik įdomiau visiems)
2019-12-19
+1
tt
jo antradieni žaidęs vėl ketvirtadienį ir dar sekmadienį žais, šakičius sėdo, vienas amžinai rungtynių netemps, jei issilsės turėtų laimėti lietkabelis
2019-12-20
Pieno zvaigzdes
na Runktynes tai buvo kalneliai tai vieni pirmavo tai kiti spurtavo na ir skirtumas buvo nedidelis
2019-12-19
+2
Kokį briedą rašo žurnalistas - Lietkabelis žaidė svečiuose, o atsakomosios rungtynės vėl vyks Pasvalyje. Tai vadinasi Lietkabelis niekaip nežais savo aikštelėje?