Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ (3-11) bent jau laikinai tapo absoliučiu Eurolygos autsaideriu.

16
29
2
8

Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-11) dėka pergalingo Andrew Albicy tritaškio 84:81 (18:22, 20:21, 22:16, 24:22) Stambule palaužė vietos „Fenerbahče“ (5-10).

Susitikimas taškas į tašką vyko visų rungtynių metu. Vis tik ketvirtajam kėliniui artėjant į pabaigą iniciatyvą perėmė svečiai.

Gustavo Ayonas pelnė lengvus taškus po sėkmingai sužaisto pikenrolo, Timas Abromaitis realizavo dvitaškį ir likus mažiau nei 3 minutėms, „Zenit“ įgijo 4 taškų persvarą – 78:74. Tiesa, po Željko Obradovičiaus minutės pertraukėlės Luigi Datome iš karto smeigė tritaškį ir vėl priartino šeimininkus (77:78).

Po minėtojo epizodo nė viena iš komandų nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio ir paskutinė minutė prasidėjo „Zenit“ pirmaujant minimalia persvara. Likus 53 sekundėms, Derrickas Williamsas realizavo vieną baudos metimą ir rezultatą išlygino – 78:78.

Kaip bebūtų, Ayonas užsiėmė gerą poziciją ir iš po krepšio įvertė dar du taškus, taip sugrąžindamas persvarą svečiams (80:78).

Likus 10 sekundžių, Datome buvo paliktas visiškai laisvas, bet jo dvitaškis skriejo pro šalį, o Abromaitis atkovojo kamuolį gynyboje bei stojo prie baudos metimų linijos. Vis tik „Zenit“ puolėjas pataikė tik 1 baudą ir „Fenerbahče“ išliko viltis.

Šeimininkai savo išpuoliui turėjo 8,1 sekundės, tačiau Kostui Sloukui tiek laiko nereikėjo. Grakas per dviejų „Zenit“ krepšininkų rankas smeigė tritaškį ir, likus 6 sekundėms, rezultatą išlygino – 81:81.

Savosios minutės pertraukėlės paprašė ir Plaza, o lemiama ataka buvo patikėta Albicy, kuris smeigė pergalingą tritaškį ir taip išplėšė pergalę Rusijos ekipai.

Nugalėtojų gretose geriausias sezono rungtynes sužaidęs Mateuszas Ponitka pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 2/3 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Joffrey Lauvergne 18 (5/8 dvit.), Nikola Kaliničius 16 (3/3 dvit., 21 naud. bal.), Kostas Sloukas 13 (3/4 trit.).

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 16 (4/5 dvit., 8 rez. perd., 29 naud. bal.), Gustavo Ayonas (6/9 dvit.) ir Andrew Albicy (4/6 trit.) po 12, Jevgenijus Voronovas 11 (3/3 trit.), Timas Abromaitis 10 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (121)
Dj fag strikes again
Faggotas nr. 1 komentatorius cia. Nematytas kasio expertas, speja tarp pamoku ir pertrauku vis ka protingo parasyt
2019-12-20
+8
Aš dirbu iškrypėli,ne taip kaip tu pyderastų vaike.Gėda tik darai būdamas lietuviu,matosi,kad išsilavinimo nulis pas tave.Juoką tija man sukeli.😁😁😁
2019-12-20
-2
mod123
Ir kas svarbiausia, niekas nesugeba ju sudrausmint, net ir cia esanti administracija.
2019-12-20
+5
mod123
Zaide visai svetimos komandos, bet kokia visiems cia neissemiama tema ziuriu... Bet daugiausia atsivilke cia nepilnameciu mokyklinuku kurie skiria tik raudona spalva, ir kuriu tevai nepriziuri ir neapriboja mobiliuju prietaisu. Baisus tie jusu komentarai, geda net skaityt, puva tauta jau nuo mazu dienu...
2019-12-20
+3
Jonas
na zelko jau susiprato, reiktu ir tau Saruneli DIDYSIS !!!
2019-12-20
+6
Dilmah
komentaruose kawianskų bonkagalvių sektantų agonija! Jau net putos drimba iš nevilties ir neįgalumo! 😂😂😂😂😂😂😂 Kas belieka, tik inkšti...... 😂😂😂
2019-12-20
+2
expert
Baigesi argumentai kodel tavo raudona parodija istisai gauna nuo Zalgirio? Uzuojauta tau, mazvaiki. Kuo daugiau ikoneliu pridek, taip itikinamiau galesi uztusuoti savo protini neigaluma. Kol gali pasidziauk bent Eurolyga. Eilinio sezono gale sedesi tyliai nekrutedamas kaip ir kiekvienais metais.
2019-12-20
+1
expert
Juokingai atrodo kai rytfaniai ardosi kad Zalgiris paskutineje vietoje. Tai isivaizduokite, l.o.chai, ant kiek jusu merdejancios is dvesiancios organizacijos lygis kad istisai pralaimit tam pagal jus apgailetinam Zalgiriui. Desimt metu sedi mesle, lkl gauna istisai, skersai ir isilgai, bet bando aiskinti koks tas Zalgiris kai jam raudona pr.os.t.itute metai is metu praskecia kojas.
2019-12-20
+2
Dilmah
dėkok ant kelių mėlynanosiui sabui, kuris nuolat terorizuoja teisėjus, kad LKL žalia mazgotė būtų ištempta. Tik pradeda teisėjaut užsienio teisėjai, žalias skuduras tampa neįgalus! Nekeista, bukas sektante?