Nuotr.: Artur Stabulnieks

Karjeros rezultatyvumo rekordą Pirėjuje pakartojęs, tačiau kartu su Maskvos srities „Chimki“ skaudžiai per pratęsimą kritęs Aleksejus Švedas asmeninius pasiekimus stumia į šoną.

„Geriau iškovoti pergalę, nei pelnyti 36 taškus. Rezultatas yra prioritetas numeris vienas“, – apeliuodamas į pratęsimo metu patirtą pralaimėjimą „Olympiakos“ teigė rusas.

Įžaidėjas per dešimties minučių atkarpą nuo trečiojo kėlinio pabaigos pelnė 19 taškų ir padėjo „Chimki“ iš 12 taškų deficito susikrauti 9 taškų persvarą, tačiau jos išlaikyti nepavyko.

Rusijos žvaigždė iš viso išmetė net 21 tritaškį ir užfiksavo visų laikų Eurolygos rekordą, surinko 36 taškus ir išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus.

Pagrindinio laiko metu ir rezultatui esant lygiam, Švedas turėjo progą išplėšti pergalę savo ekipai, tačiau sužingsniavo likus žaisti 1,3 sekundės.

„Jie spaudė mane. Negali 40-45 minučių sužaisti vienodu lygiu“, – sakė įžaidėjas.

Pratęsime dominavo „Olympiakos“, kurie papildomą atkarpą laimėjo 13:2.

„Privalome laimėti rungtynes iki joms nusikeliant į pratęsimą, – komentavo rusas. – Mes buvome per daug išsekę paskutines 5 minutes. Jie žaidė gerai. Pažiūrėsime, kuo tai pasibaigs kitą kartą.“

Nepaisant pralaimėjimo, Švedas atidavė duoklę triskart Eurolygos čempionui Vassiliui Spanouliui, kurio tritaškis išplėšė pratęsimą.

„Man jis patinka. Eurolygos legenda. Puikus žaidėjas. Žinau jį jau ilgą laiką ir esu laimingas, kuomet tenka žaisti prieš jį“, – dėstė Švedas.

Penktadienio vakarą jis Mytiščių arenoje kartu su Rimo Kurtinaičio kariauna priims Kauno „Žalgirį“. Dvikovos pradžia – 19 val.

Atrinkti (0) Visi (22)
Zzz
jeigu Sved butu buratinas tai tam kuriam jis sake kad geriau pergale nei 36 pointai jau butu su isdurta akim :)
2019-12-20
+4
JANKE
jo, pavare cia motiejunas siemet...ir dar laiko nukarsusius arklius.
2019-12-20
+4
Taip,rezultatas svarbiausia,bet Švedas vistiek to nesupranta.Nori laimėti,turi žaisti komandiškai.Pats nusikalęs buvo,bet toliau mėtė savo keistus metimus,o komandos draugai buvo pamiršti.Prieštarauja pats sau.
2019-12-20
+4
cia tik pas mus tas komandinis iki kaulu smegenu ir kas is to komandinio kai visi pavepe ziuri ir nera lyderio patempt komanda
2019-12-21
-1
Senis
mane žinot kas neramina. Praėjo pusė sezo, o Žalgiris neturi generalinio sponsoriaus. Pinigai išmėtyti klounams. Krūvos pinigų prarasta už neiškovotas pergales. Jaučiu kiti metai bus liūdni. Įdomu ponas Motiejūnas žada prisiimt atsakomybę už tokius pravalus?
2019-12-20
+15
ddadu
kas nori buti generalinis sponsorius,kai zalgiris zaidzia visiska antikrepsini...kai daugumoje macu net 70 tasku imesti yra vos kaip neiimanoma misija...nej viena kompanija nenori su visiskais eurolygos autsaideriais,kurie ne tik kad viska pralaimi,bet zaidzia slykstu akiai krepsini
2019-12-20
+4
Dilmah
kawianski, kam jūms tos pergalės! juk turit tokius nukaršusius superstarus kaip ulanovas, jankūnas ir blevaknis, kurie mega super nerealaus vadybininko motiejuko dėka, surija pusę kowno parodijos biudžeto! tik šiandien kaip chimkai jus tvarkys...... nepamirškit prie ekranų be perstojo žviegti žalia qrva, žalia qrva gey, gey!!!😂
2019-12-20
+8
mod123
klausimas, ar tu normalus, ar siaip dauztas?
2019-12-20
-8
Antanas
tai cia viskas aisku. svedas isdu.lkins zalia k..va ir taps turo mvp o patys chimki issitycios is zalmarges bent 30tsk. nors karta pasimokykit is manes ir statykit kuo daugiau bapkiu snd uz chimki nes navaras garantuotas. as tai snd 10000stukiu uzmeciau uz chimki vyrus
2019-12-20
+5
mod123
zinom zinom, kad prisiziurejai per daug filmu apie prabanga...
2019-12-20
+1
Green
Krameris vs Walkup,5 turnovers for Walkup min,Dvi trys klaidos elementariose sitacijose paspaudus stipriau,tai pagr zalgirio izaidejas:(