Nuotr.: Zuma Press - Scanpix
Nuotr. Zuma Press - Scanpix

Karščiausia Eurolygos komanda, Madrido „Real“ (12-3), tęsia galingą žygį šiame turnyre.

15
21
71%
5/7
8

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 77:55 (15:13, 30:16, 12:15, 20:11) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ (6-9) ekipą ir laimėjo 10-ą sykį paeiliui.

„Real“ atitrūko antrajame kėlinyje, kai Nicolas Lapravittola smeigė du tritaškius, Trey Thompkinsas pataikė dvitaškį, svečiai spurtavo 18:6 ir susikūrė 14 taškų pranašumą (33:19).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Įpusėjus trečiajam kėliniui Anthony Randolphas smeigė tritaškį, pataikė abi baudas ir komandas skyrė 18 taškų (54:36).

Per likusį laiką rimčiau priartėti šeimininkai nesugebėjo, o toliau tolusi „Real“ ekipa užtikrintai iškovojo pergalę.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Jordanas Mickey, kuris per 20 aikštelėje praleistų minučių pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 14 (6 atk. kam.), Tornikė Šengelija 10 (5 atk. kam.), Youssoupha Fallas 8 (9 atk. kam.).

„Real“: Jordanas Mickey 15 (8 atk. kam.), Rudy Fernandezas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Fabienas Causeuras 9, Anthony Randolphas, Nicolas Lapravittola (6 rez. perd.) ir Gabrielis Deckas (4 rez. perd.) – po 8.