Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kritiniu rungtynių metu šaltus nervus pademonstravęs Donovanas Mitchellas prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino ketvirtąją Jutos „Jazz“ (17-11) komandos pergalę paeiliui.

30
24
69%
11/16
100%
5/5

Quino Snyderio vadovaujamas klubas šeimininkavo Atlantoje, kur 111:106 (28:30, 24:26, 31:28, 28:22) įveikė vietos „Hawks“ (6-23). Pastarajai tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Mitchellas nugalėtojams sumetė 30 taškų (11/16 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitoje barikados pusėje žibėjo Trae Youngas, per 41 minutę taip pat surinkęs 30 taškų (6/17 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 9/11 baudos), išdalinęs 8 rezultatyvius perdavimus bei sugriebęs 5 kamuolius.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Kevinui Huerteriui pataikius iš toli, rezultatas buvo lygus 99:99. Tada „Hawks“ beveik dvi minutes nepelnė taškų, Mitchellas meistriškai užbaigė savo prasiveržimą, Royce'as O'Neale'as pelnė du taškus ir „Jazz“ trūktelėjo į priekį – 103:99.

Youngui pataikius dvitaškį, „Hawks“ vėl daugiau nei dvi minutes negalėjo surengti rezultatyvios atakos ir svečiai įgijo saugų pranašumą – 107:101.

Po krepšiais kovą laimėjusi „Hawks“ atkovojo daugiau kamuolių – 52 prieš 39, taip pat pelnė daugiau taškų iš baudos aikštelės – 62 prieš 46.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (9/28 metimai, 8 rez. perd.), Jabari Parkeris 23 (9 atk. kam.), Kevinas Huerteris 17, Cameronas Reddishas 14.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (12/22 metimai), Rudy Gobertas 20 (10/19 baudos, 13 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 19 (9 atk. kam.), Joe Inglesas 14, Emmanuelis Mudiay 10.