Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix

Russellas Westbrookas sužaidė rezultatyviausią mačą atstovaudamas Hjustono „Rockets“ (19-9) komandai, Jamesas Hardenas įsirašė dvigubą dublį bei jų vedama Teksaso ekipa laimėjo karštą mūšį Los Andžele.

Fotogalerija

Mike'o D'Antoni auklėtiniai, panaikinę 17 taškų deficitą, Kalifornijoje 122:117 (27:28, 27:41, 36:18, 32:30) triumfavo prieš vietos „Clippers“ (21-9), kuri dvikovą baigė be išvarytų Lou Williamso ir Patricko Beverley.

Westbrookas per 40 minučių sumetė 40 taškų (11/25 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 12/13 baudos), atkovojo 10 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, 8 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Hardenas nuo savęs pridėjo 28 taškus (3/5 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 7/10 baudos) ir 10 rezultatyvių perdavimų. „Rockets“ žvaigždė taip pat 6 kartus prarado kamuolį.

Williamsas savitvardą prarado ketvirtojo kėlinio pradžioje po jam užfiksuotos pražangos prieš Westbrooką. „Clippers“ žaidėjas prieš varžovui atliekant tritaškį metimą išmušė kamuolį iš rankų, tačiau, pasak arbitro, šis veiksmas nebuvo švarus.

Taisyklių pažeidimą fiksavęs teisėjas iš karto atsitraukė nuo Williamso, kurio emocijas bandė raminti tiek treneris Docas Riversas, tiek personalas. Skyrus vieną techninę pražangą, „Clippers“ vedlys dar labiau pašėlo ir buvo nubaustas antrąja technine.

Tuo metu Beverley aikštę buvo priverstas palikti likus žaisti apie tris minutes. Kibusis gynėjas atakavo kamuolį turėjusį P.J. Tuckerį, kol galiausiai buvo užfiksuota asmeninė šeštoji pražanga.

Mėginęs išsiaiškinti situaciją, Beverley nebesulaikė emocijų ir galiausiai gavo antrąją techninę, lėmusią jo pašalinimą iš rungtynių. Dar prieš palikdamas parketą, „Clippers“ krepšininkas spėjo įsivelti į konfliktą su Westbrooku ir taip jam uždirbti techninę pražangą.

16
24
4
8

Westbrookas sunkiai galėjo suprasti už ką jam buvo skirta tokia nuobauda, bet nuo didesnių apeliacijų kritiniu mačo metu jį sulaikė Hardenas.

„Rockets“ trečiojo kėlinio pradžioje atsilikinėjant 61:77, svečiai laimėjo atkarpą net 40:12 ir ketvirtajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą – 101:89.

Nepalūžusi „Clippers“ tuomet atsakė spurtu 28:12 ir, likus žaisti puspenktos minutės, vėl išsiveržė į priekį – 113:107. Galų gale, „Rockets“ rungtynes išsprendė šturmu 15:4 ir nutraukė Riverso kariaunos 10-ies pergalių namuose seriją.

„Clippers“: Paulas George'as 34 (6/12 trit., 9 atk. kam.), Kawhi Leonardas 25 (9/19 metimai, 9 atk. kam., 5 kld.), Montrezlas Harrellas 19, Landry Shametas 13, Patrickas Beverley 10.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 40 (13/31 metimai, 10 atk. kam., 8 kld.), Jamesas Hardenas 28 (10 rez. perd.), Clintas Capela 16 (8 atk. kam.), Austinas Riversas, P.J. Tuckeris (12 atk. kam.) ir Danuelis House'as – po 10.

Westbrookui suabejojus teko tikrinti lanko tiesumą:

Atrinkti (0) Visi (5)
Beverley visada mėgsta paprovokuoti,įvaldęs šitą meną meistriškai.Kad Williamsas taip užvirė,tai kiek keista,nes visada ramumu pasižymi.O Westbrookas tikrai turi kažkokią blogą aurą,nes pastoviai į konfliktus įsivelia.Matyt kažkas jį blogai nužiūrėjo.🙂