Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos CSKA (10-5) po įspūdingos kovos Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

28
36
71%
5/7
4

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai penktadienio vakarą po permainingos kovos svečiuose 80:79 (23:22, 20:25, 16:19, 22:14) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (12-3) ekipą ir nutraukė jos aštuonių iš eilės pasiektų pergalių seriją.

Po šio pralaimėjimo „Anadolu Efes“ pergalių ir pralaimėjimų santykiu susilygino su Madrido „Real“ klubu.

Rungtyniauti likus minutę, po taiklaus Johanneso Voigtmanno baudos metimo rezultatas buvo lygus (79:79), tačiau tuomet Tiboras Pleissas išprovokavo pražangą po krepšiu ir tai pat pataikė tik vieną baudą, taip sugrąžindamas šeimininkams minimalią persvarą (80:79).

Tuomet CSKA gretose savo žodį tarė Mike'as Jamesas, kuris pataikė sudėtingą dvitaškį ir rezultatą persvėrė (81:80). „Anadolu Efes“ savo lemiamam atsakui turėjo 17 sekundžių, tačiau paskutinėmis sekundėmis Shane'ui Larkinui iš vidutinio nuotolio pataikyti nepavyko ir CSKA triumfavo prieš šiame sezone Eurolygoje lyderiaujančią komandą.

Šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Pleisso dvitaškio turėjo rekordinį 11 taškų pranašumą (66:55), tačiau CSKA stabilizavo situaciją, kai Darrunas Hilliardas ir Joelis Bolomboy pataikė po dvitaškį, taip sumažindami deficitą iki septynių (59:66).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo pergalę nulėmusį metimą pataikęs Jamesas, kuris per 32 minutes pelnė 28 taškus (5/5 dvit., 5/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 36 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 21 (4/5 trit., 5 atk. kam.), Shane'as Larkinas 18 (4 rez. perd.), Rodrigue Beaubouis 10 Sertačas Sanli ir Tiboras Pleissas (5 atk. kam.) po 8.

CSKA: Mike'as Jamesas 28 (5/5 dvit., 5/7 trit., 6 atk. kam., 36 naud. bal.), Kyle'as Hinesas 16 (6 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 15 (5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 10.