Nuotr.: Imago – Scanpix
Nuotr. Imago – Scanpix

Pergalingai dvigubą Eurolygos savaitę Vokietijoje užbaigė „Barcelonos“ (12-3) ekipa. Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai išvykoje 77:67 (20:16, 19:9, 17:20, 21:22) įveikė Miuncheno „Bayern“ (6-9) klubą.

10
23
10
2

Po šios pergalės „Barcelona“ turnyrinėje lentelėje kartu su Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“ ekipomis dalijasi 1-3 vietas.

Svečiams atitrūkti pavyko įpusėjus antrajam kėliniui, kai Adamas Hanga pataikė abi baudas, du taiklius baudų metimus pridėjo Nikola Mirotičius, tas pats Mirotičius pelnė dvitaškį, o laimėta atkarpa 11:0 katalonams leido susikurti 15 taškų persvarą (37:22).

Trečiajame kėlinyje po Rolando Šmito tritaškio ir Mirotičiaus taiklaus dvitaškio „Barcelona“ įgijo rekordinę 18 taškų persvarą 46:28.

Ketvirčio pabaigoje „Bayern“ buvo priartėję per 9 taškus (45:54), tačiau svečiai jau netrukus atsakė taikliais Brandono Davieso ir Cory Higginso dvitaškiai bei situaciją stabilizavo.

Buvęs žalgirietis Daviesas per 21 minutę pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kamuolius perėmė, tris kartus blokavo varžovų metimus, tiek pat kartų suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Hanga, kuris per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, du kamuolius perėmė, kartą suklydo ir iš viso surinko 23 naudingumo balus.

„Bayern“: Paulas Zipseris 19 (4/4 trit.), Vladimiras Lučičius 11, Leonas Radoševičius 10, Danilo Barthelis 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 16, Nikola Mirotičius 14 (9 atk. kam.), Brandonas Daviesas 13 (3 blk.), Adamas Hanga 10 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), Ante Tomičius 8 (6 atk. kam.).