Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis rungtyniavo naudingai, tačiau tai neišgelbėjo Berlyno ALBA (4-11) nuo antrojo pralaimėjimo šią savaitę.

12
17
60%
3/5
100%
3/3

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai po itin prastai sužaisto trečiojo ketvirčio išvykoje 81:93 (18:18, 20:18, 14:31, 29:26) nusileido Vilerbano ASVEL (7-8) ekipai.

Giedraitis aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, išprovokavo 5 pražangas, kartą suklydo, prasižengė 4 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

Šeimininkams atitrūkti pavyko po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio, kai tolimą metimą pataikė Antoine'as Diot, 5 taškus iš eilės pridėjo Amine Noua, baudas sumetė Charlesas Kahudi, o 5 minučių atkarpą ASVEL laimėjo 15:1 ir pirmavo 65:52.

Ketvirtajame kėlinyje po taiklių Tayloro ir Kahudi dvitaškių Prancūzijos ekipa susikūrė rekordinę 19 taškų persvarą (71:52) ir per likusį laiką varžovams sugrįžti į rungtynes nebeleido.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kahudi, kuris per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

ASVEL: Davidas Lighty 14, Adreianas Payne'as ir Charleas Kahudi (5 atk. kam.) po 12, Livio Jeanas-Charleas 10 (6 atk. kam.), Jordanas Tayloras 9 (9 rez. perd.).

ALBA: Martinas Hermannssonas 17 (5 rez. perd.), Luke'as Sikma 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Landry Nnoko 13 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 12 (5 rez. perd.), Marcusas Erikssonas 9.