Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis šiąnakt sužaidė rezultatyviai, tačiau iki pratęstos dvigubų dublių serijos pritrūko vieno kamuolio.

15
24
8
86%
6/7

Lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (20-9) namuose 119:105 (30:32, 38:25, 24:22, 27:26) Sakramento „Kings“ (12-16) ekipą ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui.

Sabonis per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 3/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius suklydo. Iki šiol puolėjas buvo surinkęs 13 dvigubų dublių paeiliui – ilgiausia serija tarp lietuvių, žaidusių NBA.

Šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos. Mylesas Turneris pelnė 5 taškus iš eilės, Sabonis pridėjo baudos metimą, o T.J. Warrenas realizavo dvitaškį ir po laimėtos atkarpos 13:4, „Pacers“ atitrūko 18 taškų persvara – 81:63.

Per likusį laiką „Kings“ pranašumo sumažinti bent jau iki vienženklio nesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Indianos ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Warrenas pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blpkavo metimą.

„Pacers“: T.J. Warrenas 23 (7/12 dvit.), Mylesas Turneris 17 (4/5 dvit.), Domantas Sabonis (6/13 dvit., 9 atk. kam.) ir T.J. McConnellas (6/7 dvit.) po 15, Dougas McDermottas ir Malcolmas Brogdonas (1/5 trit.) po 13, Aaronas Holiday 11.

„Kings“: Richaunas Holmesas 20 (9/10 dvit., 9 atk. kam.), Marvinas Bagley 17 (5/10 dvit.), Justinas Jamesas 14 (3/5 trit.), Nemanja Bjelica 13 (1/7 trit.), Cory Josephas 10.