Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas šiąnakt buvo vienas pagrindinių Memfio „Grizzlies“ (10-19) krepšininkų, tačiau jo indėlio nepakako.

33
31
67%
6/9
75%
6/8

Tayloro Jenkinso auklėtiniai svečiuose 107:114 (27:25, 24:30, 36:26, 20:33) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (8-21) ekipai.

Valančiūnas per 30 minučių pelnė 14 taškų (7/13 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 4 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ po Valančiūno ir Graysono Alleno taškų pirmavo 93:81, tačiau tuomet savo spurtą surengė „Cavaliers“.

Jordanas Clarksonas pelnė 5 taškus paeiliui, Larry Nance‘as įkrovė iš viršaus, o šeimininkai spurtavo 10:0 bei per porą minučių priartėjo koviniu atstumu – 91:93.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, Ja Morantas pataikė dvitaškį bei sugrąžino persvarą „Grizzlies“ (107:106). Vis tik kitoje atakoje Kevinas Love‘as smeigė tolimą metimą bei prieš prasidedant paskutinei minutei, „Cavs“ jau pirmavo 109:107.

Kitoje atakoje svečiai užpulti nesugebėjo, o „Cavaliers“ atsikovojo kamuolį puolime ir „Grizzlies“ buvo priversti taikyti tyčinių pražangų taktiką. Collinas Sextonas realizavo baudas bei įtvirtino „Cavs“ pergalę – 111:107.

Nugalėtojų ekipoje puikų pasirodymą surengęs Clarksonas pelnė 33 taškus (6/9 dvit., 6/8 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei kartą suklydo.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 33 (6/9 dvit., 6/8 trit.), Kevinas Love‘as 21 (5/11 trit., 13 atk. kam.), Darius Garlandas 14, Cedi Osmanas 13 (3/5 trit.), Trisstanas Thompsonas 10 (5/14 dvit., 15 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 24 (4/11 trit.), Dillonas Brooksas 14 (4/9 trit.), Jonas Valančiūnas 14 (7/13 dvit., 14 atk. kam.), Jae Crowderiss 10 (5/9 dvit., 0/6 trit.).