Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Portlando „Trail Blazers“ (13-16) pasiekė jau trečiąją pergalę paeiliui, tačiau šios nakties triumfą apkartino Carmelo Anthony trauma.

31
34
67%
8/12
100%
3/3

Terry Stottso auklėtiniai namuose 118:103 (31:13, 26:31, 36:31, 25:28) susitvarkė su Orlando „Magic“ (12-17) krepšininkais, kuriems tai buvo šeštoji nesėkmė per pastarąsias septynerias rungtynes.

Kelio sumušimą patyręs Anthony aikštelę buvo priverstas palikti antrajame kėlinyje. Per 9 minutes jis spėjo pelnyti 5 taškus (0/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atkovoti 6 kamuolius bei blokuoti 3 metimus.

Tuo metu „Blazers“ iniciatyvą savo rankose laikė nuo pirmųjų minučių. Anthony realizavo baudų metimus, C.J. McCollumas atliko sėkmingą reidą krepšio link, dvitaškį pridėjo Hassanas Whiteside‘as, o svečiai ketvirtį užbaigė spurtu 22:4 bei susikrovė triuškinamą persvarą – 31:13.

Šio pranašumo „Blazers“ pakako iki pat susitikimo pabaigos, o pagrindiniais pergalės kalviais tapo Damianas Lillardas bei McCollumas.

Lillardas per 36 minutes pelnė 36 taškus (6/8 dvit., 7/13 trit., 3/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei 5 kartus suklydo.

Tuo metu McCollumas pridėjo 31 tašką (8/12 dvit., 4/8 trit., 3/3 baudos), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

„Magic“: Nikola Vučevičius 23 (9/17 dvit., 12 atk. kam.), D.J. Augustinas 17 (2/8 trit.), Evanas Fournier 16 (6/12 dvit., 1/5 trit.), Aaronas Gordonas 11 (4/15 dvit., 11 atk. kam.), Jonathanas Isaacas ir Markelle‘as Fultzas po 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 36 (6/8 dvit., 7/13 trit.), C.J. McCollumas 31 (8/12 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 10 (17 atk. kam., 5 blk.).

Wow
9 min. 3 blk. Kietai čia