Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Intrigą antroje mačo dalyje sugrąžinusi Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (4-11) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniuje po permainingos kovos 85:98 (22:29, 20:26, 22:15, 21:28) nusileido vietos „Rytui“ (10-5).

Fotogalerija

Po šios pergalės vilniečiai įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje ir trečioje pozicijoje esantį Panevėžio „Lietkabelį“ dabar lenkia dviem laimėjimais. Tiesa, Aukštaitijos klubas yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.

Dvikova prasidėjo aukštu tempu, o šeimininkai 18-ąją minutę įgijo 15 taškų pranašumą (53:38) ir atrodė, jog antroje mačo dalyje ramiai užbaigs rungtynes.

Vis dėlto po pertraukos Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai ne tik, kad nepasidavė, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje po Chauncey Collinso dvitaškio su pražanga išlygino rezultatą – 73:73.

Persverti rezultato svečiams nepavyko, o „Rytas“ surengė spurtą 20:5 (93:78) ir per kelias minutes išsprendė rungtynių likimą.

Nugalėtojų gretose įspūdingai pasirodė Eimantas Bendžius, kuris pelnė 18 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Šiame mače svečiams dėl traumų negalėjo padėti Artūras Jomantas ir Mindaugas Sušinskas. Tuo metu vilniečiai vertėsi be traumuoto Camerono Bairstow.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 18 (5/9 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Francisco Cruzas 17 (3/5 trit.), Karolis Giedraitis 11.

„Sintek–Dzūkija“: Chauncey Collinsas 19 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), Gabe'as DeVoe 18 (5/10 trit.), Lukas Kvedaravičius 17 taškų.

Atrinkti (0) Visi (61)
quigrunol
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2019-12-22
Labai gerai, kad dave kitose varzybose nedaug zaidzianciam jaunimui pasireiksti, sikart Tubelis tikrai dave naudos, o Giedraitis net atsidure tarp triju rezultatyviausiu.. Klausimas ar neverta Rytui surizikuoti ir paleisti australa su amerikonu, vietoje ju itraukiant Marciulioni ir Tubeli - siemet gal ir maziau naudos duotu, bet kitam sezonui jau butu pilnaverciai zaidejai.. Tuo paciu ir pinigu dar kiek susitaupytu..
2019-12-22
+5
Dilmah
kowno sektantai po eilinio jų anuso išbeldimo. atsigavo! kiek žertvos losit? galiu atsakyt. iki kitos savaitės