Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Kazio Maksvyčio treniruojamai Permės „Parma“ (3-9) prieš šventes nepavyko pasigerinti pozicijų Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Du lietuvius savo sudėtyje turinti „Parma“ namuose 68:75 (19:16, 16:20, 12:19, 21:20) nusileido Minsko „Tsmoki“ (2-8) krepšininkams.

Tai buvo ketvirtasis Permės klubo pralaimėjimas paeiliui, įskaitant ir taurės varžybas. Vieningoje lygoje „Parma“ tarp 13 ekipų žengia 12-oje vietoje.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausiai rungtyniavęs Eigirdas Žukauskas. Puolėjas per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Adas Juškevičius per 32 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/10 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Paskutinę vietą Vieningoje lygoje užimančioje „Tsmoki“ ekipoje išsiskyrė 25 taškus (9/14 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), 6 kamuolius atkovojęs ir 26 naudingumo balus surinkęs Maksimas Salašas.