Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dviejų pralaimėjimų seriją NBA nutraukė Joną Valančiūną praradusi Memfio „Grizzlies“ (11-19) komanda.

17
24
5
10

Lietuvis dėl kojos skausmų praleido susitikimą, o jo atstovaujama ekipa savo aikštėje 119:115 (23:21, 37:29, 31:28, 28:37) pranoko Sakramento „Kings“ (12-17).

JV kojos būklė bus tikrinama kasdien. Jo vietą starto penkete užėmė Solomonas Hillas.

Antrąkart sezone nuo dvikovos pradžios startavęs puolėjas per 28 minutes įmetė 9 taškus (0/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir sugriebė 6 kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti dvi minutes, Jarenas Jacksonas realizavo abi baudas ir atrodė, jog „Grizzlies“ sėkmingai uždarys rungtynes turėdama dviženklę persvarą – 112:100.

Visgi tuomet šeimininkai dusyk nesėkmingai užpuolė ir kartą suklydo, o „Kings“ tuo puikiai pasinaudojo – laimėjo atkarpą 7:0 ir sumažino atsilikimą iki 107:112.

Likus žaisti penkias sekundes, Trevoro Arizos tolimas šūvis aptirpdė svečių deficitą iki 115:118, pražanga sustabdytas Ja Morantas realizavo pirmąją baudą ir padėjo tašką šiame susitikime – 119:115.

„Grizzlies“ gretose dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekė septyni krepšininkai, o Jae Corderis išsiskyrė dvigubu dubliu: 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ vertėsi aštuoniais žaidėjais, po dvigubą dublį surinko Richaunas Holmesas (18 tšk., 12 atk. kam.) ir Marvinas Bagley (11 tšk., 11 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 18 (8/10 baudos), Jae Crowderis 17 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Dillonas Brooksas 16, Ja Morantas (4/13 metimai) ir Graysonas Allenas – po 13, Tyusas Jonesas 12, De'Anthony Meltonas 11.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 25 (7/19 metimai), De'Aaronas Foxas 22, Richaunas Holmesas 18 (12 atk. kam.), Nemanja Bjelica 15 (7/7 dvit.), Trevoras Ariza 13 (8 atk. kam.), Marvinas Bagley 11 (11 atk. kam.).

Praėjusios NBA nakties rezultatai:

Portland Trail Blazers Minnesota Timberwolves 113-106
Phoenix Suns Houston Rockets 125-139 stat »
San Antonio Spurs Los Angeles Clippers 109-134 stat »
Memphis Grizzlies Sacramento Kings 119-115 stat »
New York Knicks Milwaukee Bucks 102-123 stat »
Philadelphia 76ers Washington Wizards 125-108 stat »
Detroit Pistons Chicago Bulls 107-119 stat »
Brooklyn Nets Atlanta Hawks 122-112 stat »
Charlotte Hornets Utah Jazz 107-114 stat »

Atrinkti (0) Visi (5)
Smagiai žiūrisi Memfio jaunimas,net ir be Jono sugeba laimėti.Pabaigos dar dažnai nervingos būna,bet taip grūdinasi žaidėjai ir patirties semiasi.Komandiškai žaidžiama,pergalės yra.