Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Į San Antonijų sugrįžęs Kawhi Leonardas vėl sulaukė vietinių sirgalių nušvilpinėjimo ir kandžių replikų, tačiau Los Andželo „Clippers“ (22-9) puolėjo tai nesutrikdė – jis į tai atsakė dominuojančiu žaidimu.

26
37
4
71%
10/14

Per pirmuosius tris kėlinius rungtyniavęs Leonardas žaidė trigubo dublio ritmu ir efektingais dėjimais rinko taškus, o Doco Riverso kariauna Teksase 134:109 (33:31, 39:30, 38:22, 24:26) sutriuškino vietos „Spurs“ (11-17).

Leonardas per 27 minutes įmetė 26 taškus (10/14 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/3 baudos), išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 7 ir perėmė 4 kamuolius, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Asmeniškai jam tai buvo pirmoji pergalė San Antonijuje po to, kai jis 2018-ais paliko „Spurs“.

Sirgaliai labiausiai savo buvusią žvaigždę nušvilpė per pristatymą, o vėliau baubimas pasigirsdavo vos tik krepšininkas prisiliesdavo prie kamuolio.

Siautėjusi „Clippers“ iš baudos aikštelės sumetė 74 taškus, greitose atakose – 26, o po varžovų klaidų – 36.

Blankiai pasirodęs Paulas George'as rungtyniavo 26 minutes, surinko 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus.

DeMaras DeRozanas „Spurs“ surinko 24 taškus (9/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/6 baudos), 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: DeMaras DeRozanas 24 (9/13 dvit.), Marco Belinelli 17 (4/5 trit.), LaMarcusas Aldridge'as 12, Dejounte Murray ir Derrickas White'as – po 10.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 26 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 21 (8 atk. kam.), Moe Harklessas ir Ivica Zubacas (7/7 dvit.) – po 15, Paulas George'as 11 (0/4 trit.).