Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Niujorke nesustabdomai žaidęs Giannis Antetokounmpo per 26 minutes įsirašė trigubą dublį, tačiau po rungtynių jis mažiausiai norėjo kalbėti apie save. Milvokio „Bucks“ vedlį sužavėjo brolis Thanasis Antetokounmpo, kuris gavęs 7 minutes išsiskyrė efektingu dėjimu.

Kyle'ui Korveriui prametus vidutinį metimą, iš kito aikštės kampo įsibėgėjęs Thanasis iššoko aukščiau R.J. Barretto ir kaire ranka atšokusį kamuolį sugrūdo į krepšį. „Bucks“ atsarginių suolelis kartu su tuomet jau besiilsėjusiu Gianniu sunkiai galėjo patikėti, ką tik pamatė.

„Tai buvo nuostabu. Neįtikėtinas dėjimas. Thanasis atsirado iš niekur“, – kalbėjo Giannis.

Jis į „Knicks“ krepšį sumetė 22 taškų (6/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo trečiąjį sezono trigubą dublį.

Thanasis per 7 minutes iš viso pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 2 kamuolius bei blokavo 1 metimą.

„Madison Square Garden“ arenoje šeimininkavusi „Bucks“ dvikovą pradėjo šešiais tolimais metimais ir pirmajam ketvirčiui neįpusėjus triuškino „Knicks“ 23:6. Galiausiai Mike'o Budenholzerio auklėtiniai mačą laimėjo 123:102 ir pasiekė 26-ą pergalę per 30 rungtynių.