Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Deivido Dulkio atstovaujama Manresos BAXI (5-9) Ispanijoje po lemiamo metimo nukovė Eurolygoje rungtyniaujančią ekipą.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

BAXI sekmadienio popietę namuose 79:77 (31:14, 13:20, 16:14, 19:28) nugalėjo Valensijos „Valencia“ (7-7) krepšininkus.

Lietuvis per 16 žaidimo minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir užfiksavo 8 balų naudingumą.

Likus 3 sekundėms Alberto Abalde dvitaškiu išlygino rezultatą, o BAXI paprašė minutės pertraukėlės. Po pasitarimo sugrįžę krepšininkai pasiruošė puikiai – Ryanas Toolsonas priėmė kamuolį ir sviedė tolimą metimą, persvėrusį rezultatą ir išplėšusį pergalę.

BAXI po šios pergalės rikiuojasi 14 turnyrinės lentelės vietoje, o „Valencia“ yra per žingsnį nuo geriausių ACB komandų aštuoneto.

BAXI: Williamas Magarity 16, Ryanas Toolsonas 12, Deividas Dulkys, Dani Perezas (11 rez. perd.) ir Davisas Kravishas po 10.

„Valencia“: Jordanas Loydas 20, Alberto Abalde 11, Samas Van Rossonas 10.