Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Julius Jucikas išgelbėjo Utenos „Juventus“ (8-7) komandą, kuri Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pratęsė pergalių seriją.

15
23
67%
2/3
4

Žydrūno Urbono auklėtiniai sekmadienio vakarą išvykoje 80:78 (19:24, 22:23, 24:18, 15:13) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (4-11) krepšininkus.

Paskutinė ataka priklausė „Juventus“ ekipai – Vytautas Šulskis perdavė kamuolį Jucikui, o šis, net nenusileidęs ant žemės, pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą – 80:78.

„Nevėžiui“ liko 0,5 sekundės, tačiau Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai net nebespėjo išmesti kamuolio iš užribio, tad „Juventus“ šventė pergalę.

Iki tol rungtynės Kėdainiuose buvo gana permainingos.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus beveik 9 minutėms „Nevėžis“ pirmavo vienu tašku (66:65), tačiau „Juventus“ per 4 minutes spurtavo 9:0 ir, likus 4 minutėms, pirmavo 8 taškais – 74:66.

Visgi „Nevėžis“ greitai priartėjo, o Laurynas Beliauskas taikliu tolimu metimu varžovų pranašumą aptirpdė iki minimumo – likus minutei ir 24 sekundėms „Juventus“ dar buvo priekyje 77:76.

Georgios Kalaitzakis maksimaliai išnaudojo 2+1 situaciją, o Brandonas Crawfordas, likus minutei ir 10 sekundžių, pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 78:78.

Rungtynių herojus Jucikas per 33 minutes pelnė 12 taškų (6/13 dvit., 0/2 baud. met.), atkovojo 8 Kamuolius, išprovokavo 13 pražangų ir surinko 16 naudingumo balų.

Tai buvo jau ketvirtasis Utenos klubo laimėjimas iš eilės.

„Nevėžis“: Laurynas Beliauskas 20 (6/9 trit., 5 rez. perd.), Georgios Kalaitzakis 15 (10 atk .kam.), Panagiotis Kalaitzakis 12, Vinny Okouo 9 (15 atk. kam.).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 17 (6/9 dvit.), Vytautas Šulskis 16, Shannonas Scottas 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Julius Jucikas 12 (6/13 dvit., 8 atk. kam.), Gytis Radzevičius 8 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (14)
ąžuolas
Kiekvienais metais teisėjų lygis krenta, vakar rungtynės akivaizdžiai tai parodė, lemiamose sekundėse taip klysti , tikrai negalima, aišku negalima teisinti Nevėžio, žaidžia atkarpomis pagal MKL metodika, trenerio klaidos ypač paskutinėmis sekundėmis kaip iš krašto išmetamas kamuolys o visi žaidėjai stovi vietoje kaip prikalti ( Beliauskas turėjo išmesti tritaškį ), Ir kaip bebūtų Utenos treneris turi būti komandos autoritetas, o jis tikras kaimietis ( dierievnė )
2019-12-23
-1
Petras 2
5 kart ziurejau ir maciau zingsnius sulskio ar lkl nubaus uz tai teisejus ar jiems palaiminima duos taip klysti ir perziuroje net nematyti rungtynese
2019-12-22
+1
Petras
Ar į kojas žiūrėjot ?
2019-12-23
+4
Jucikas matosi su antsvoriu,bet gana greitai juda ir atrodo,lyg jo neturėtų.Iš Nevėžio Okouo toliau siučia po krepšiu ir kamuolius ima vieną po kito,Beliauskas toliau lyderiauja.O paskutinėj atakoj teisėjai tikrai suklydo.Gaila,kad tai lėmė nugalėtoją.
2019-12-22
+4
Antanas
to teslainio snukis kazkoks ligotas. kiba nar.kotikus vartoja?