Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Dalaso „Mavericks“ (19-10) savo rankose turėjo pergalę, tačiau ją neįtikėtinai išleido.

32
32
70%
7/10
10

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai Toronte 107:110 (17:20, 34:22, 35:21, 21:47) nusileido vietos „Raptors“ (21-8) ekipai.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, „Mavericks“ triuškino varžovus 83:53, tačiau viskas apsivertė paskutiniajame ketvirtyje, o rezultatas jau buvo lygus ketvirtojo kėlinio viduryje.

Likus 32,2 sekundės Porzingis realizavo baudų metimus ir išvedė Dalaso ekipą į priekį, tačiau Chrisas Boucheris jau kitoje atakoje įkrovė iš viršaus, o po to realizavo baudas bei taip įtvirtino „Raptors“ pergalę.

„Kalbant atvirai, šiandien buvo keistos rungtynės. Visd ar negaliu suprasti, kas įvyko“, – po mačo sakė Porzingis.

„Kuomet gauni smūgį su tokia jėga, privalai atsakyti tuo pačiu ar dar stipriau, bet mes to nepadarėme laiku“, – teigė vyriausiasis „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle‘as.

30 taškų sugrįžimas – didžiausias „Raptors“ klubo istorijoje. Tuo metu lygos istorijoje tai buvo pirmasis atvejis nuo 2009-ųjų, kai Sakramento „Kings“ pranoko Čikagos „Bulls“.

„Tikrai peržiūrėsiu rungtynes dar kartą, jog pamatyčiau kokios smagios rungtynės tai buvo ir kaip mums padėjo sirgaliai“, – teigė Boucheris.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 32 (7/10 dvit., 5/13 trit., 10 rez. perd., 8 atk. kam.), Chrisas Boucheris 21 (6/11 dvit., 7 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 18 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 10 (1/7 trit.).

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 21 (4/10 dvit., 2/9 trit.), Kristaps Porzingis 19 (3/9 trit., 12 atk. kam.), Dwightas Powellas 17 (9 atk. kam.), Timas Hardaway 16.

Atrinkti (0) Visi (11)
tecardconk
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
Donce
NBA happend, 30 tasku per keliny cia ne sensacija.
2019-12-23
+1
Smagu,kad reg.sez.būna tokių gerų rungtynių.Atsarginiai Raptors žaidėjai grynai padėjo ištraukti pergalė.Keturi jų gynyboje darbavosi,o puolime Lowry reikalus tvarkė.Mavsus dar Brunsonas bandė traukt,bet trūko kitų.Ir Lukos šaltų nervų.Verta tikrai buvo žiūrėti šitas rungtynes,neprašauta šį kartą.