Nuotr.: Lokomotiv Kuban
Nuotr. Lokomotiv Kuban

Skambią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-4) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku priešakyje.

GM: 6

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai per ketvirtą kėlinį surinko 37 taškus ir svečiuose 94:89 (23:19, 23:21, 11:28, 37:21) palaužė Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Maskvos srities „Chimki“ (11-1), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po 11 pergalių iš eilės.

Naudingiausią sezono mačą sužaidęs Kuzminskas per 28 minutes įmetė 18 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/6 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus suklydo bei užfiksavo 24 balų naudingumą.

Tuo metu Kalnietis žaidė 26 minutes, pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir įsirašė 18 naudingumo balų.

Lietuvių duetas ketvirtajame kėlinyje sumetė 19 taškų, iš kurių 11 – per paskutines pustrečios minutės.

Likus žaisti keturias minutes, „Chimki“ persvara dar siekė 10 taškų (83:73), tačiau tada pralaimėjo atkarpą 0:8, paskui Kalnietis realizavo baudų metimus, pridėjo taiklų tritaškį ir „Lokomotiv“ perėmė iniciatyvą į savo rankas (89:85).

Aleksejus Švedas Kurtinaičio ekipai per 31 minutę surinko 22 taškus (2/4 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 6/6 baudos), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 klaidas ir 17 naudingumo balų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (4/12 trit.), Jeremy Evansas 13, Anthony Gillas ir Jonas Jerebko (3/7 trit.) – po 12, Chrisas Krameris 10.

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 19 (10/10 baud.), Mindaugas Kuzminskas 18 (7 atk. kam.), Mantas Kalnietis (9 rez. perd.), Alanas Williamsas (10 atk. kam.) ir Johnny O'Bryantas (7 atk. kam.) – po 12, Dmitrijus Kulaginas 10 (8 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (18)
jat
etot xitryj litovec:)
2019-12-24
-2
tecardconk
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti