Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Domantas Sabonis šį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surinko jau 25 dvigubą dublį, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-10) palaužė lygos čempionus.

Indianapolyje vykusiame mače šeimininkai per pratęsimą 120:115 (30:19, 24:25, 24:35, 29:28, 13:8) įveikė Toronto „Raptors“ (21-9).

Lietuvis nugalėtojams per 41 minutę pelnė 12 taškų (5/14 dvit., 2/7 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai turėjo keturių taškų persvarą (105:101), tačiau Aaronas Holiday ir T.J. Warrenas smeigė po tritaškį ir „Raptors“ atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 105:107.

Rezultatą, likus 34,7 sekundės iki ketvirčio pabaigos, išlygino Kyle'as Lowry (107:107), kuris turėjo galimybę vėliau ir išplėšti pergalę, tačiau prametė tolimą metimą paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę.

Pratęsimo herojumi tapo Holiday, kuris realizavo du tritaškius paeiliui (119:115), po kurių „Raptors“ vėliau nebeatsigavo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavę Warrenas su Mylesu Turneriu surinko po 24 taškus.

Warrenas per 41 minutę dar atkovojo 8 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Mylesas pataikė 5 tritaškius iš 6, pridėjo 7 sugriebtus kamuolius bei 3 blokus per 36 aikštėje praleistas minutes.

Kanados klubo neišgelbėjo solidus Lowry žaidimas – 30 taškų (5/9 dvit., 5/12 trit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Pacers“: T.J. Warrenas (8/12 dvit., 8 atk. kam.) ir Mylesas Turneris (5/6 trit., 3 blk.) po 24, Aaronas Holiday 19 (5/10 trit., 10 rez. perd.), Jeremy Lambas, T.J. McConellis ir Domantas Sabonis (5/14 dvit., 17 atk. kam.) po 12.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 30 (5/12 trit., 9 rez. perd.), Serge'as Ibaka 23 (10/18 dvit., 9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 21 (1/8 trit., 11 rez. perd.), O.G. Anunoby 15 (12 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
kunigas
Sausa statistika
2019-12-24
-1
Varp-Elis
Nekrito Sabui kai reikalas, is eiles 4 baudas nepataike, net ir komentatoriai stebejosi.
2019-12-24
+5
Tempe teisejai Pacers kai turi but. Nepelnyta pergale.
2019-12-24
-7
Saboniui šį kartą nelengvai ėjosi,daug neblogų metimų pramesta,baudos taip pat nepakrito.Bet,kaip visada,po krepšiu savo darbą padarė.Turneris šį kartą puikiai rungtyniavo,pergalė iškovota.
2019-12-24
+12
tecardconk
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2019-12-24
-6
Sabonis
3 klaudos Bet ir Raptors kiek progu neisnaudojo kamuolius prarasdavo ar ismusdavo cia laimi pries dalasa cia jau pralaimi pecers
2019-12-24
+3
69
Sunkios rungtynes, Raptors rode charakteri, Domui nelabai ejo, bet Warrenas zveriskai suzaide