Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Carmelo Anthony buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, tačiau jo atstovaujama Portlando „Trail Blazers“ (14-17) patyrė pralaimėjimą prieš vienus iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) autsaiderių.

GM: 15

„Blazers“ namuose 94:102 (31:31, 25:23, 21:28, 17:20) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (8-23) krepšininkams.

Anthony aikštėje praleido 37 minutes ir per jas pelnė 23 tatškus (8/13 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai, likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos, turėjo minimalų deficitą (88:89), tačiau tuomet įstrigo puolime ir pralaimėję atkarpą 3:12 (91:101) atsigauti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Jrue Holiday per 38 minutes įmetė 21 tašką (3/10 dvit., 4/11 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“ dvikovoje tragiškai atakavo iš toli, kai pataikė vos 4 tritaškius iš 29 (13,8 proc.), o labiausiai prie to prisidėjo snaiperis Damianas Lillardas, nepataikęs nė vieno metimo iš 10 bandymų (0/10 trit.).

„Blazers“: Carmelo Anthony 23 (8/13 dvit., 9 atk. kam.), C.J. McCollumas 20 (7/12 dvit., 2/10 trit.), Daminas Lillardas 18 (0/10 trit.), Hassanas Whiteside'as 11 (16 atk. kam., 4 blk.).

„Pelicans“: Jrue Holiday 21, Brandonas Ingramas 19 (4/13 dvit., 11 atk. kam.), J.J. Redickas 16, E'Twaunas Moore'as 13, Derrickas Favorsas 12 (13 atk. kam.).