Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Pastaruoju metu solidžiai rungtyniaujanti Denverio „Nuggets“ (21-8) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Finikse 113:111 (34:22, 22:27, 26:32, 31:30) palaužė vietos „Suns“ (11-19).

Tai buvo septintoji iš eilės „Nuggets“ pergalė, kai tuo metu „Suns“ patyrė septintąją paeiliui nesėkmę.

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, „Nuggets“ turėjo septynių taškų deficitą (98:105), tačiau poros minučių atkarpą laimėjo 10:3 ir išlygino rezultatą – 108:108.

Paskutinė rungtynių minutė priklausė Jamalui Murray – iš pradžių gynėjas smeigė tritaškį, o tuo pačiu atsakius Devinui Bookeriui (111:111), kanadietis ėmėsi iniciatyvos lemiamos atakos metu ir realizavo dvitaškį.

Šeimininkai turėjo 3,2 sekundės išsigelbėjimui, tačiau Bookerio metimą blokavo Jerami Grantas.

Rungtynių herojumi tapęs Murray per 35 minutes pelnė 28 taškus (8/11 dvit., 4/8 trit), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 sykius suklydo.

Svarų žodį dvikovoje tarė Nikola Jokičius, surinkęs septintąjį trigubą dublį šį sezoną. Serbas per 31 minutę įmetė 22 taškus (2/6 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“ ekipoje su 21 pelnytu tašku (7/8 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.) išsiskyrė Ricky Rubio. Ispanas per 34 minutes dar spėjo atkovoti 7 kamuolius, atlikti 9 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklysti.

„Suns“: Ricky Rubio 21 (7/8 dvit., 9 rez. perd., 6 kld.), Kelly Oubre 14 (1/8 trit.), Frankas Kaminsky ir Dario Šaričius po 13, Mikalas Bridgesas 12, Devinas Bookeris, Aronas Baynesas ir Cameronas Johnsonas po 11.

„Nuggets“: Jamalas Murray 28 (8/11 dvit.), Nikola Jokičius 22 (4/7 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Willas Bartonas 13, Jerami Grantas 11, Paulas Millsapas 10 (8 atk. kam.).

tecardconk
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti