Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Kawhi Leonardas traukė komandą ne tik kertiniu tapusiame lemiamame kėlinyje, bet ir pirmuosiuose trijuose, o „Clippers“ (23-10) šventė pergalę kalėdiniame miesto derbyje.

35
38
100%
8/8
71%
5/7

Leonardo „Clippers“ Los Andželo komandų kaktomūšoje išvykoje ketvirtadienio naktį 111:106 (31:33, 20:30, 35:23, 25:20) nugalėjo LeBrono Jameso vedamą „Lakers“ (24-7) ekipą.

Tai buvo net ketvirtoji „Lakers“ nesėkmė iš eilės – praėjusios savaitės pradžioje geltonieji turėjo tiek pat pergalių bei tik 3 pralaimėjimus. Tuo metu „Clippers“ laimėjo trečią kartą per pastaruosius penkis mačus.

Į pergalę „Clippers“ atvedęs Leonardas per 38 minutes pelnė 35 taškus (6/12 dvit., 5/7 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Jamesas kabinosi į trigubą dublį – per 39 minutes įmetė 23 taškus (7/12 dvit., 2/12 trit., 3/4 baud. met.), išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 9 kamuolius.

Tai buvo jau 14 kalėdinis Jameso susitikimas. Daugiau už jį mačų Kalėdų dieną yra sužaidęs tik Kobe Bryantas – 16 rungtynių.

Lemiamo ketvirčio viduryje Leonardas pataikė tritaškį, kuriuo įtvirtino spurtą 7:0 ir, likus 5 minutėms bei 14 sekundžių, tarp komandų įvedė lygybę – 101:101. Likus 3 minutėms ir 29 sekundėms Lou Williamsas pataikė du baudų metimus ir taip išvedė „Clippers“ į priekį – 105:103.

Galiausiai per likusį laiką „Clippers“ sužaidė atkarpą 6:3, o viską finišavo svečių baudos, kai, likus 6 sekundėms, lemiamas Jameso bandymas pasižymėti buvo paverstas prarastu kamuolio ir baudų metimais į pačių „Lakers“ žaidėjų krepšį.

Nors „Clippers“ atsarginiai „Lakers“ rezervui nusileido rezultatu 36:49, pastarieji turėjo pripažinti varžovų pranašumą kovoje dėl atšokusių kamuolių – svečiai sugriebė 50 kamuolių, kai šeimininkai 42.

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 25, Anthony Davisas 24 (6 atk. kam.), LeBronas Jamesas 23 (2/12 trit., 10 rez. perd., 9 atk. kam.), Kentavious Caldwell-Pope‘as 13, Rajonas Rondo 7 (5 rez. perd.), ..., Dwightas Howardas 2 (9 atk. kam.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 35 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 18 (6 atk. kam.), Paulas George‘as 17 (5 atk. kam.), Ivica Zubacas 11 (8 atk. kam.), Patrickas Beverley 8 (9 atk. kam.), ..., Louisas Williamsas 6 (7 rez. perd.).

LeBrono Jameso žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (14)
asas
Neidomu buvo baisiai..lakers sudarankiai kuriems lebronas numeta kamuoli laisviems net i lanka nepataikydavo o leonardui baudas svilpia net salia paperdus ir prabegus pro sali! Georgas mires..lebronas labai silpnai atrodo be metimo vapse..
2019-12-26
+9
Lakers
na Manau Lekers galejo laimet jei butu geriau pasigyne 4 kelini likus 6 sek 7 pirmavo kiek ziurejau video per daug laisviems dave isimestl Clippers zaidejams
2019-12-26
+7
kunigas
Ne mums spresti del ju treniravimosi, anyway Lebronui tikrai nekrito ir tai kainavo pergale.
2019-12-26
+5
Varp-Elis
Bet kai Howardas nusivaziaves, kiek nba laikai pasikeite. Kaip Van Gundy sake is potencialaus Hall of Fame zaidejo ir dominuojancio nba centro iki veterano minimumo kontrakto role playerio. Besikeiciantys laikai ir traumos kiek pakeite karjera. Kadaise pastoviai duodavo jam kamuoli ir po krepsiu eidavo per visus, dabar tik laksto po aikstele ir kamuolius kovoja, puolime is vis nieks net neduoda jam kamuolio.
2019-12-26
+15
Ne veltui Kawhi geriausias.Dažnai yra patausojamas,bet kai žaidžia,tai aukščiausiu lygiu.Žaidėjas,kuris daro viską,vienas pats gali nulemti rungtynių baigtį.
2019-12-26
+7
Žalgiris
Lakers būtina pradėt treniruotis, nes atsiliepia ir pataikymui ir netik. Seniai mačiau tokius skaičius 2/12 tritaškiai Lebrono:( Nes jeigu jie toliau nesitreniruos gali gaut ir nuo autsaiderių.