Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Karjeros rekordus gerinęs Danielas Hackettas pataikė tiek pat tritaškių, kiek visa Milano „AX Armani Exchange“ (8-8) komanda, Mike'as Jamesas užfiksavo dvigubą dublį bei jų vedama Maskvos CSKA (11-5) Eurolygoje pasiekė trečią pergalę paeiliui.

17
28
89%
8/9
11

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Kaliningrade 78:75 (19:13, 13:26, 27:22, 19:14) pranoko rezultatyviai pasirodžiusio Artūro Gudaičio atstovaujamą Italijos klubą.

Aidint finalinei sirenai, lietuvis smeigė pirmąjį savo tritaškį Eurolygoje ginant Milano ekipos garbę ir pirmą nuo 2014-2015 m., kai vilkėdamas Kauno „Žalgirio“ marškinėlius įmetė 2 iš 5.

Nuo suolo pakilęs Gudaitis per 21 minutę pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 17 balų naudingumą.

Jamesas per trečiąjį kėlinį sumetė 10 iš 17 savo taškų bei dvikovą baigė su 11 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotais kamuoliais ir 28 naudingumo balais.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs Hackettas per 33 minutes pelnė 28 taškus (4/9 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 2/2 baudos), išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, 2 sykius suklydo bei surinko 27 naudingumo balus.

Per paskutines trejas rungtynes italas iš toli buvo pataikęs vos 1 tritaškį iš 9.

CSKA krepšininkai iš viso iš toli pasižymėjo 10 kartų per 28 bandymus (35,7 proc.), kai Milano ekipa realizavo 6 tolimus metimus iš 21 (28,6 proc.).

CSKA: Danielis Hackettas 28 (6/9 trit.), Mike'as Jamesas 17 (4/14 metimai, 11 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 14 (3/8 trit., 8 atk. kam.).

„AX Armani Exchange“: Artūras Gudaitis ir Sergio Rodriguezas – po 13, Kalebas Tarczewski 11 (10 atk. kam.), Michaelas Rollas 10 (5/5 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Raudona q..rva
Matet Cask Armani rungtynes? Ispradziu nesupratau kaip cia pas rusus sale pilna, palaikymas didziulis, o pasirodo zaide Kaliningrade i kur suvaziavo puse Vilniaus palaikyti armieciu. Kai sostineje krepsinis tiesiogine ta zodzio prasme mires jau 10 metu, kas belieka.
2019-12-26
+1
geriau ziureti cska nei žk :)
2019-12-27
-2
Jamesas šiemet pasikeitė žaidimo prasme.Pasidarė daugiau komandiniu žaidėju,metimus apskaičiuotus meta,dažniau gelbėja komandą,nei ją skandina.Į tinkamą jam komandą perėjo.O Armanis nors ir pralaimėjo,bet galim Gudaitį pasveikint su tritaškiu.