Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tolimais metimais varžovus gniuždžiusi Stambulo „Anadolu Efes“ (13-3) Eurolygoje pasiekė 13-ą pergalę per 16 turų.

22
23
4
67%
4/6

Vasilije Micičius iš toli pataikė 5 metimus iš 7, Rodrigue Beaubois – 4 iš 7, o Turkijos klubas savo aikštėje 99:79 (23:19, 25:22, 32:17, 19:21) nušlavė Tel Avivo „Maccabi“ (11-5) ir nutraukė šios komandos penkių laimėjimų seriją.

Asmeninį pataikytų tritaškių rekordą pakartojęs Micičius per 29 minutes įmetė 23 taškus (3/8 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“ pataikė 16 iš 28 tritaškių (57,1 proc.) ir liko per vieną taiklų tolimą metimą nuo Eurolygos sezono rekordo.

Bent vieną tritaškį išmetė aštuoni iš 11 žaidusių Stambulo komandos žaidėjų.

„Maccabi“ nuo šios atžymos realizavo 10 iš 30 metimų (33,3 proc.).

Achilo sausgyslės traumą išsigydęs Adrienas Moermanas debiutavo šio sezono Eurolygoje sužaisdamas 5 minutes, per kurias greitoje atakoje spėjo pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai).

Beaubois sąskaitoje – 22 taškai (4/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos), 4 perimti ir 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 23 naudingumo balai.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23 (5/7 trit.), Rodrigue Beaubois 22 (4/7 trit.), Krunoslavas Simonas 19 (3/4 trit.), Shane'as Larkinas 15, Tiboras Pleissas 11.

„Maccabi“: Jake'as Cohenas 15, Scottie Wilbekinas 12 (3/6 trit.), Angelo Caloiaro 10.