Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Berlyno ALBA (5-11) komanda, kuri ketvirtadienį namie 81:54 (23:15, 18:11, 16:11, 24:17) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (6-10). Tai buvo didžiausia persvara šį sezoną iškovota ALBA pergalė.

11
23
11
2

Tuo metu „Baskonia“ komandai, kuri anksčiau šią savaitę vyriausiąjį trenerį Velimirą Perasovičių pakeitė Duško Ivanovičiumi, tai buvo trečioji iš eilės nesėkmė.

Nugalėtojams Rokas Giedraitis per beveik 30 minučių pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, 1 metimą bloką, po kartą suklydo ir prasižengė. Jo sąskaitoje – 23 naudingumo balai.

ALBA pabėgo dar iki ilgosios pertraukos, kai be atsako pelnė 11 taškų ir nutolo 34:18. Po Giedraičio dvitaškio trečiajame kėlinyje šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (57:37) ir ALBA nebesižvalgė atgal.

Nepaisant pergalės, ALBA išliko 16-oje turnyrinės lentelės vietoje. „Baskonia“ žengia keturiolikta.

ALBA: Martinas Hermannssonas 18, Rokas Giedraitis 17, Landry Nnoko (11 atk. kam.) ir Marcusas Erikssonas po 11, Luke’as Sikma 10.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 11, Michaelas Ericas 10.