Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandoje, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (12-20) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sugrįžo į pergalių kelią.

21
20
75%
3/4
82%
9/11

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 110:97 (23:18, 26:29, 37:27, 24:23) įveikė Oklahomos „Thunder“ (15-15) ir nutraukė varžovų keturių pergalių seriją.

JV aikštėje praleido 28 minutes ir per jas pelnė 21 tašką (9/11 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

„Buvo gera energija, komanda žaidė puikiai, padėjome vienas kitam. Esame jauna komanda, todėl mums svarbu pajausti žaidimo ritmą ir žaisti energingai, nes tai veda mus į priekį“, – po pergalės sakė lietuvis.

Pergalingą persvarą svečiai susikrovė trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje, kai laimėjo atkarpą 23:9 – 96:76.

Po šio smūgio „Thunder“, likus daugiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos, dar sumažino atsilikimą iki vienženklio (97:106), tačiau pakeisti rungtynių baigties nebespėjo.

Valančiūnui nugalėtojų gretose geriausiai talkino 20 taškų (7/10 dvit., 2/9 trit.) pelnęs, 4 kamuolius atkovojęs bei tiek pat rezultatyvių perdavimų atlikęs Jarenas Jacksonas.

Šeimininkams dvigubą dublį surinko Chrisas Paulas – 23 taškai (7/11 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas per 34 minutes dar spėjo atkovoti 6 ir perimti 3 kamuolius.

Po šios pergalės „Grizzlies“ įsitvirtino 11-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „Thunder“ žengia 7-oje pozicijoje.

„Thunder“: Chrisas Paulas 23 (7/11 dvit., 11 rez. perd.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 21, Dennisas Schroderis 20 (6/14 dvit.), Stevenas Adamsas 16 (7/10 dvit.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 21 (9/11 dvit.), Jarenas Jacksonas 20 (7/10 dvit.), Tyusas Jonesas 15, Brandonas Clarke'as 13, Ja Morantas 10.

Atrinkti (0) Visi (12)
69
Kas cia per diskusijos, Grizliai nuesieme 50 kamuoliu, Oklahoma 34, reiskia darbas padarytas, ieskot problemu kur nereikia, o kai paskutines kelias rungtynes virs 10 kamuoliu eme visi jau prispange Kaledu proga buvo...
2019-12-27
kunigas
Tiesiog eilinis JV hateris, neturi prie ko prisikabinti tai iesko adatu sieno kupetoje :DDD
2019-12-27
+10
Cipsas
Ai o izaidejui nera pagrindinis darbas kurti zaidima ir dalinti asistus? Centro darbas ir yra kamuolius imti. Jei izaidejas pasiima daugiau kamuoliu tai centras nelabai tikes. Tam aukstas ir yra komandoje.
2019-12-27
-9
Patinka Jonui žaisti prieš stipresnius oponentus.Šį kartą teko su Adamsu grumtis ir niekuo nenusileido.Prieš silpnesnius varžovus Jonas gal kiek pasitaupo,bet prieš stipresnius visada stengiasi pilnu pajėgumu.