Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Bruklino „Nets“ (16-14) istoriškai prastai atakavo iš žaidimo, o tuo pasinaudoję Niujorko „Knicks“ (8-24) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

33
26
53%
9/17
56%
5/9

Niujorko derbyje svečiuose rungtyniavę „Knicks“ 94:82 (24:15, 22:26, 33:20, 15:21) įveikė „Nets“ ir pirmą kartą šį sezoną palaužė principinius varžovus.

Šeimininkai pataikė vos 26,9 proc. metimų iš žaidimo (21 iš 78), o tai yra prasčiausias pasirodymas lygoje nuo 2012-ųjų metų.

„Nets“ dvikovoje realizavo 8 dvitaškius (8 iš 28, 28,5 proc.) ir tai yra mažiausias skaičius NBA rungtynėse nuo 1950-ųjų.

82 pelnyti taškai taip pat yra „Nets“ antirekordas šį sezoną.

„Galime daug kalbėti apie pramestus metimus, bet šiąnakt varžovai buvo tiesiog geresnė komanda“, – po mačo sakė šeimininkų vyriausiasis treneris Kenny Atkinsonas.

Įtikinama persvara pirmavusi „Knicks“ mačo pabaigoje suteikė šansą Ignui Brazdeikiui, kuris ant parketo pasirodė likus minutei iki dvikovos baigties.

Vis dėlto per trumpą laiką lietuvis ant parketo niekuo nepasižymėjo.

Nugalėtojus į priekį vedė Juliusas Randle'as. Puolėjas per 35 minutes pelnė 33 taškus (9/17 dvit., 5/9 trit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkų gretose vienintelis Spenceris Dinwiddie'as pelnė daugiau nei 10 taškų. Snaiperis per 32 minutes surinko 25 taškus (2/6 dvit., 3/9 trit., 12/17 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Nets“: Spenceris Dinwiddie'as 25 (12/17 baud., 8 atk. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 10.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 33 (9/17 dvit., 5/9 trit., 8 atk. kam.), Marcusas Morrisas 22 (7/12 dvit., 8 atk. kam.), Elfridas Paytonas 13, Mitchellas Robinsonas 10 (10 atk. kam).