Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis pirmą kartą šį sezoną nepasiekė dviženklio pelnytų taškų skaičiaus, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-11) patyrė dramatišką nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse.

18
36
15
100%
2/2

„Pacers“ išvykoje po paskutinių sekundžių dramos 112:113 (27:25, 28:33, 27:26, 30:29) pripažino Majamio „Heat“ (23-8) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 8 taškus (4/11 dvit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę atitrūkti (91:82), tačiau „Pacers“ laimėjo atkarpą 24:11 (106:102) ir mačo likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Po Bamo Adebayo dvitaškio „Heat“ buvo priekyje (111:110), tačiau likus 30 sekundžių Jeremy Lambas grąžino pranašumą svečiams – 112:111.

Lemiamos atakos metu šeimininkai du kartus nusiėmė kamuolį puolime po netaiklių metimų, o mirtiną kirtį varžovams sudavė Goranas Dragičius, pataikęs iš vidutinio nuotolio.

„Pacers“ dar turėjo 6 sekundes išsigelbėjimui, tačiau Aarono Holiday lemiamas metimas tikslo nepasiekė.

Būtent atkovoti kamuoliai buvo pagrindinis „Heat“ pergalės faktorius – 56 prieš varžovų 34.

„Paskutiniai du atkovoti kamuoliai viską pasako“, – po rungtynių kalbėjo mačo herojumi tapęs Dragičius.

Slovėnas per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 2/5 trit.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidęs Jimmy Butleris per 33 minutes surinko 20 taškų (3/11 dvit., 14/15 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius suklydo.

„Heat“: Jimmy Butleris 20 (3/11 dvit., 14/15 baud., 9 atk. kam.), Bamas Adebayo (8/10 dvit., 15 atk. kam.) ir Duncanas Robinsonas (6/10 trit.) po 18, Kendrickas Nunnas 17, Goranas Dragičius 14, Tyleris Herro 10 (9 atk. kam.).

„Pacers“: Aaron Holiday 17 (9 rez. perd.), Jeremy Lambas ir T.J. Warrenas po 16, Dougas McDermottas 14, Mylesas Turneris 13, Edmondas Sumneris ir Justinas Holiday po 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
dwarpinnprot
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2019-12-28
-4
2019-12-28
-4
69
Super rungtynes kaip reguliariam sezonui, permainingos ir t.t. Gaila nepasiseke nei komandai, nei Sabui. Reikia ir Heat pagirt, tikras siurprizas siemet